Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI-DVI kábelen keresztül...

HDMI-DVI kábelen keresztül átjön a hang a Samsung HDTV-mre?

Figyelt kérdés

Esetleg adapterrel megoldható? Ha igen, akkor jó egy átlagos 1000 Ft-os HDMI-DVI adapter is?


2 dvi kimenetele van a vga-mnak.



2014. aug. 24. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen küld hangot.
2014. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt van egy 3m-es kábel. [link]
2014. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ilyenem van, nem ere gondoltam. Most ezzel van összekötve a tv-m a géppel, de hangot nem ad. Nincs esetleg valami szoftveres beállítás? Esetleg az amd catalystban kell keresni?

Talán a 2 port nem ugyanaz, és az egyik nem tud hangot átadni? (7970-em van)

2014. aug. 24. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Rámégy a hangszóró ikonra az asztalon és jobb klikk és rámész hogy hangok aztán felül meg kiválasztod hogy lejátszás és ha ott nem jelenik meg akkor azon a fülön jobb klikk és bepipálod azt hogy letiltott eszközök megjelenítése ha ez nem sikerült írj és kitalálunk valamit.
2014. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A letiltott eszközök listáját még nem néztem, de alapból nem találta. Az AMD Catalystnél a Hang-fülre mentem rá, és ott nem találta a TV-met.
2014. aug. 24. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahogy hasonlóan kell mint az Nvidiánál.


[link]

2014. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt a cikket is megnéztem már, de amd-nél nem tudom hogy kell. Esetleg valami szoftveres dolog lesz az egész, nem tudom.
2014. aug. 25. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!