Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen billentyűzetet vegyek?

Milyen billentyűzetet vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék új billentyűzetet venni, mindenféle képen mechanikust. Én Steelseries apex gaming-re gondoltam de azzal az a baj, hogy nincs belőle magyar nyelvű csak angol.
2014. aug. 24. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A Tesoro-nak vannak magyar mechanikus billentyűzetei.

Ha rám hallgatsz, nem pazarlod ilyenekre a pénzed, nem számít a billentyűzet, főleg nem játékra. Van egy 20 ezres egerem egy 2 ezres billentyűzettel, és semmi problémám nincs. Nem attól lesz jó a billentyűzet, hogy mechanikus, hanem attól, hogy kényelmes legyen.

2014. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak az a baj, hogy a mostani billentyűzetem nem nagyon bírja, az 1. gomb el van törve aztán van h nem érzékeli néha hogyha lenyomok 1 gombot
2014. aug. 24. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha most kéne vennem, ezek közül választanék:

[link]

[link]

2014. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

játékra szerintem is pénzkidobás a mechanikus billentyűzet.

Én is egy Kolink billentyűzettel nyomom, meg egy kicsit komolyabb egérrel :D

A lényeg, hogy kényelmes legyen.

Nem rossz a mechanikus billentyűzet, de nagyon drága.

Egyébként a Tesoronak, és ha jól emlékszem, akkor a Gigabyte-nak is van magyar nyelvű mechanikus billentyűzete.

Inkább veszek évente másik billentyűzetet 1500-ért, mint egy mechanikusat 30 körül. Elég sok időnek kell eltelnie ahhoz, hogy behozza az árát.

Ne érts félre, nem rossz cuccok, én is próbáltam vele, olyan gépelni rajta, mint az álom... tényleg baromi jó, de egyszerűen nem ér annyit.

2014. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Steelseries Apex Raw-ot néztem még, eléggé elfogadható árban van. Háttérvilágítás, nagy space gomb(ami ha belegondolsz nagyon hasznos), és gondolom anti ghosting, mint minden gamer billentyűzetben. Ha véletlenül besz**na a billentyűzetem, lehet, beruháznék egy ilyenre, még akkor is, ha angol. Az a baj, hogy ami gamer és magyar(és nem csak gamernek elnevezett sima bill.), 25 ezer alatt nem kapsz.
2014. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!