Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret, billentyű...

Milyen gamer egeret, billentyűzetet vegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje nézegetem a gamer egereket, billentyűzeteket, de nem teljesen értek hozzá. Azt szeretném kérdezni, hogy olyan átlag árban melyek érik meg a legjobban?
2014. júl. 17. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az átlag ár? 5000? 30000?
2014. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
max. 15-16k
2014. júl. 17. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy angol: [link]
2014. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moreno ***** válasza:
Egérből razer abyssus 12k,death adder 18k. Billentyűzetből mechanikust.
2014. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A billentyűzet nem számít. Abból nincs "gamer". Az egy billentyűzet. Az a lényeg, hogy kényelmes legyen, és kész.

Az egér már fontos.

Nekem egy Razer DeathAdderem van egy 2000Ft-os genius billentyűzettel.

2014. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Razer Abyssust akkor ajánlom, ha karmos fogásod van.

Igen, itt jönnek be a fogástípusok. Neked milyen? Tenyérrel fogod, vagy karmokkal, vagy ujjvégekkel? (Palm, claw, fingertip)

2014. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudunk mondani neked jo egereket, de nem mindegy hogy hogy fogod.

En pl egyszeruen nem tudok jol jatszani az ilyen asszimmetrikus, ergonomikus kialakitasu egerekkel. Netezes kozben tok kenyelmes meg minden, de jatek kozben nem tudom jol megfogni, nem erzem a cuccot (ujjvegekkel fogom az egeret)

Egyszer ra is faztam erre. Vettem egy ilyen egeret. Azt gondoltam milyen jo lesz az 1000ft-os genius utan. Hat kb 10 perc mulva azt ereztem, hogy a Geniussal sokkal konnyebben es jobban tudok jatszani. Aztan meg egy hetig probalkoztam vele, de nem tudtam megszokni, eladni meg nem sikerult, igy a penzemnek is annyi volt, es jo egerem se volt. Neki adtam ocsemnek, o neki meg nagyon fekszik. En vettem magamnak egy A4Tech x710bk-t, mert erre maradt penz. A ketto arabol mar kijott volna egy steelseries is, ami szinten ugy ereztem, hogy fekszik. Na mindegy, ez van :D

Billentyuzetre amugy ne kolts, felesleges.

2014. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igazából én is csak az "ujjaim végével" fogom az egeret.

Most egy GENIUS XScroll Eye egerem van, amit kb. 10 éve használok:D

Ha nagyon szükséges lenne biztos hozzá tudnék szokni a markoshoz is...

A billentyűzetem szintén egy noname 18-19 év körüli, de teljesen jól működik, és nagyon kényelmes (ellentétben néhány maival amit próbáltam), mert valahogy nagyon kényelmes a gombokat lenyomni... :D

2014. júl. 17. 22:38
 9/11 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy csak azért fogom az ujjaim végével, mert egy kicsit kisebb az egér mint a kezem, de nem sokkal...
2014. júl. 17. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Kényelmesebb lenne tenyérrel?

Ha már hozzászoktál a claw griphez, akkor a Razer Abyssust ajánlom.

Ha a mostani billentyűzeted kényelmes, és nincs vele probléma, akkor tökéletes.

2014. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!