Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fogja magát, és újraindul a...

Fogja magát, és újraindul a gépem. Miért?

Figyelt kérdés
Bármilyen kérdés, ami szükséges ahhoz, hogy valaki tudjon egy normális választ adni a miértre, azt megválaszolom.
2010. jan. 15. 19:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Itt egy kép. Ez most a legújabb... ilyet még soha nem írt ki.


[link]

2010. jan. 15. 20:36
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem gyanús, hogy alaplapi hiba lesz. De elötte csökkentett módban is próbáld ki a gépet, és másik, erősebb táppal.
2010. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Alaplap lesz... Ha tápprobléma lenne, nem kapnál üzenetet. Evidens, nem?:)

De ha windózban be van állítva a kék halálnál az automata újraindítás, az ront a helyzeten... Mégpedig azért, mert nem látod a system halt üzijét, ahol sok jó dolog jelenik meg, ha valaki kicsit ért a gépekhez...

SharXxX

2010. jan. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Alaplap lesz... Ha tápprobléma lenne, nem kapnál üzenetet. Evidens, nem?:)

De ha windózban be van állítva a kék halálnál az automata újraindítás, az ront a helyzeten... Mégpedig azért, mert nem látod a system halt üzijét, ahol sok jó dolog jelenik meg, ha valaki kicsit ért a gépekhez...

SharXxX



01:30-as válaszoló:

Ez a hibaüzenet, az NTLDR bootleíró fájl meghibásodása esetén jelenik meg. Ergo csak annyit jelent, hogy valamiért az nem kerül rendesen be a memóriába, vagy meghibásodott a fájl maga a winyón. Winyón meg elég gyakran meghibásodik ez a fájl(többek közt), ha folyamatosan random időpontokban újraindul a gép. :P

Így egyáltalán nem evidens, hogy az alaplap lesz az. Persze lehetséges, de nem biztos, hiszen ezt a hibát csak a folyamatos újraindulás okozta, ami továbbra is lehet táp.


No meg ha elolvastad volna az összes választ láttad volna, hogy kiderült, hogy a gép néha akkor is újraindul amikor még nem bootolt be a windowsba. Ezzel kizárhatjuk a kékhalál-t automatikus újraindítással is. Még mindig kétesélyes a dolog... Táp, vagy alaplap. Érdemes kipróbálni másik táppal, ha ott is csinálja, akkor tényleg alaplap.

2010. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindent! Most volt ez a Disk boot failure ... ugye, és tesóm fogta ki-be húzogatta a kábeleket, és jó lett ... Érdekes dolgokat művel néha a gépem, de most jó. :D
2010. jan. 18. 19:16
 16/16 A kérdező kommentje:

Na megint én vagyok ... :D


Bekapcsolnám a gépet, de bevillan 1 mp-re, aztán kikapcsol. Ennyi. Táp? :O

2010. jan. 22. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!