Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen powerline adaptert vegyek?

Milyen powerline adaptert vegyek?

Figyelt kérdés
Ki akaron próbálni, milyen a powerline, mert a wifu jel nem ér el a szgépemhez. A D- és a TP-Link gyártókban bízok a legjobban, de ebben a témában új vagyok. Köszi a válaszokat! :)

2014. aug. 18. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha próbának veszed, akkor az olcsóbbak között nézelődj.


[link]

2014. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nos, ez már nem próba. Más ötletem nincs, hogy juttassam el a netet a célállomásig. Szóval hosszútávra milyen lenne jó? olyan kellene, amelynél a kivezetési pontnál tobb dolgot is (ne csat egy port legyen rajta) el látna nettel. Ilyen fajtából melyik lenne a legjobb, de azért marad is pénzem, ha megveszem?
2014. aug. 19. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem láttam a pénztársádat belülről, így nem tudhatom, hogy mi marad benne ha bevásárolsz, de a WiFi és a több portos Switch-es megoldások kb kétszer annyiba kerülnek.
2014. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nem jó. Ok, akkor 10 000 körül melyik lenne a legjobb?
2014. aug. 19. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!