Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írjaki ezt a PayPal?

Miért írjaki ezt a PayPal?

Figyelt kérdés
Mindent tudok az ebay-ről,a PayPal-ról és,hogy hogyan kell fizetni,a vásárlásig még egy lépés van.Az,hogy a PayPal-ba a profile ikonban az add or edit credit card ikonra kattintva a bankkártyának az adatait kell leírni.Leírtam a biztonsági kódot a lejárati időt és a kártyaszámot és mindent amit ki kell tölteni.Amúgy a kártyaszámot nem a kártyáról írtam hanem le van írva,de nem biztos,hogy az a bankkártyának a kártyaszáma meg azt sem tudom,hogy kötőjellel kell-e leírni.Alényeg a lényeg,hogy ezt írta ki:We were unable to verify this card. Please review and make sure that the information you entered is correct. Your card billing address needs to match your PayPal street address. A válaszokat hálásan is köszönöm!

2014. aug. 18. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudják ellenőrizni a kártyát. Ellenőrizd a megadott információkat a helyességüket illetően. A számlázási címnek meg kell egyeznie a PayPal-on belül megadott címmel.

Te magad is leírtad, nem biztos, hogy jó a kártyaszám. Ellenőrizd, a helyes adatokkal működni fog. Kötőjel emlékeim szerint nem kell.

2014. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell kotojel.

Elszurtad a szamot! Ellenorizd ujra!

Ha a cim nem egyezik, nem fog mukodni.

2014. aug. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!