Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » E laptopok közül melyik lenne...

E laptopok közül melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlásra kerül lassan a sor, de nem igazán tudom eldönteni melyik lenne a megfelelő.

Csak alap dolgokra használnám (office, internet - játékra nem. Nem ártana ha 3 évet kibírna. Illetve nem tudom min múlik, de jó lenne, ha böngészőben a youtube-bal együtt mást is képes lenne akadás nélkül betölteni)

Melyiknek jobb az ár-érték aránya esetleg van e jobb ilyen árban?

[link]

[link]



2014. aug. 18. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt venném.


[link]

2014. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Illetve még ez is szóba jött [link] de nem tudom, mennyire megbízhatóak a Toshibák.
2014. aug. 20. 08:26
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Én egy picivel megpótolnám és dellt vennék, ha nem játszol akkor majdnem ennyiért már lehet kapni számodra alkalmasat.

Strapabírásban, megbízhatóságban, szerviz szolgáltatásban (ha szükséges lenne) jelenleg nincs versenytársa.

2014. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!