Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerinted melyek a legjobb...

Szerinted melyek a legjobb laptopok, és miket kell kerülni?

Figyelt kérdés
Nem vásárlás vagy ilyesmi, puszta kíváncsiság. Az én szubjektív véleményem az, hogy a Dell, Toshiba, Asus a jók, Acert pedig kerülöm.
2014. febr. 24. 09:10
 1/6 anonim válasza:
Én személy szerint még a Lenovo-t is odasorolnám a top márkákhoz. Acer és Fujitsu szerintem kerülendők.
2014. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Acer olcsó és jó a garanciális szervize. Ha nincs sok pénze az embernek, akkor megéri.

Kerülendő: Packard Bell, Medion, E-machines

2014. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lenovonak +1! Nekem is volt. Jó ár érték, a minőségre nem volt panaszom.
2014. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Asus viszi a pálmát!Szegény laptop most lesz 4 éves és ezalatt a négy év alatt használva volt mindig és kb csak játszottam rajta!!!Cs Go,Dayz,Dead Island stb..

Jelenleg semmi baja!(Lekopogom)

2014. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság az összes gyártó tűrhető laptopokat gyárt. Van 4 éves Acer netbookom pl, és meg semmi baja. Pedig elég durván nyúzva van.
2014. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tengor ***** válasza:

#4, az ASUS-nak 3-4 éve nagyon rossz volt a garanciális ügyintézése. Kis cégek végezték az ország különböző pontjain, aztán azok meg ilyen 3 hét után kezdtek neki a javításnak. Ez változott?

#5, sajnos nincs igazad. Bármelyik márkában ki lehet fogni gépet, ami 4-5 évig vagy akár tovább is húzza, de vannak márkák, ahol sokkal kisebb az esély erre, mint másoknál.

2014. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!