Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gépem, egyet...

Nem indul a gépem, egyet sípol ahogy azt kell de a biosig sem jut el?

Figyelt kérdés
Este még játszottam rajta meg filmeztem, ma reggel bekapcsolom se kép se hang. Egyszer már volt ilyen, felpofoztam aztán indult. Lehúztam az összes csatit, visszaraktam utána ugyanez. Procit, vga-t, ramokat kiszedtem visszaraktam ugyanez. Indítottam hdd és dvd olvasó nélkül, ugyanez. HDD led egyébként kb. egyet villan és ennyi. VEntik pörögnek meg minden, egy rövidet sípol ami azt jelzi minden oké, de nem reagál a billenytűzetre semmire, bios sincs...kifogytam az ötletekből..Chieftec CTG-750C táp, gigabyte 990XA-UD3 alaplap, msi radeon 7790 1gb, fx8350, 4X2Gb kingmax 1333 ram, toshiba 1terrás hdd, samsung dvd. Segítsetek, köszi :(
2014. aug. 14. 12:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát jah az öröm az megvan :D ha legközelebb ezt csinálja ezzel fogom kezdeni:)
2014. aug. 14. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!