Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gépem, egyet...

Nem indul a gépem, egyet sípol ahogy azt kell de a biosig sem jut el?

Figyelt kérdés
Este még játszottam rajta meg filmeztem, ma reggel bekapcsolom se kép se hang. Egyszer már volt ilyen, felpofoztam aztán indult. Lehúztam az összes csatit, visszaraktam utána ugyanez. Procit, vga-t, ramokat kiszedtem visszaraktam ugyanez. Indítottam hdd és dvd olvasó nélkül, ugyanez. HDD led egyébként kb. egyet villan és ennyi. VEntik pörögnek meg minden, egy rövidet sípol ami azt jelzi minden oké, de nem reagál a billenytűzetre semmire, bios sincs...kifogytam az ötletekből..Chieftec CTG-750C táp, gigabyte 990XA-UD3 alaplap, msi radeon 7790 1gb, fx8350, 4X2Gb kingmax 1333 ram, toshiba 1terrás hdd, samsung dvd. Segítsetek, köszi :(
2014. aug. 14. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
BIOS resettel próbálkoztál már?
2014. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem még..
2014. aug. 14. 12:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Vedd ki a ramokat kapcsold be majd kapcsold ki és csak az egyik ramot rakjad vissza
2014. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megvolt, ugyanezt csinálja....alaplap rendben, kondik nem púposak nem értem mi van. Bios resetet még nem csináltam
2014. aug. 14. 12:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Bios reset megvolt, ugyanez maradt...
2014. aug. 14. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:
sipol csak az a kérdésem hogy röviden vagy a szokásosnál hosszabban?
2014. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt amikor kivetted a ramokat milyen hangjelzést adott ??
2014. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi el kellett rohannom otthonról. Mikor ram nélkül indítottam a gépet, akkor folyamatosan rövideket sípolt. Mikor egy rammal indítottam, akkor ugyanazt csinálta amit eddig. Egyébként megoldódott a dolog, persze a hiba maga az rejtély. A régi gépemből átraktam ide a videókártyát, DVI csatival elindult a gép minden királyság. Régi gépembe beraktam az itteni videókártyát ott is minden indult. Ezek után visszaraktam ide az ide való videókártyát dvi-re és elindult...utána átdugtam hdmi-re és úgy is elindult. Szóval igazából fogalmam sincs mi baja volt. Ötlet?
2014. aug. 14. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:

a tegnap esti vihar, villám, napszél, bármi....:))

néha kiismerhetetlenek az alaplapok

2014. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor most öröm
2014. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!