Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek...

Milyen videokártyát vegyek max 75000-ért?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz sokat szenvedni, akkor csak és kizárólag valamilyen nVidia kártyát!
2014. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
100%

Már megint itt vagy? AMD-Nvidia megy most? Pont a legrosszabb ár/érték arányú dolgokat ajánlod minden válaszodnál.


Amúgy meg: [link] . Ennél jobbat ilyen áron nem találsz! De ha inkább valami Asust vennél, akkor R9 280 is megteszi, az is már HD7950 szint!


Igaz Mondó; 75.000Ftból max egy GTX760 jön ki, amit piszkosul túlszárnyal az R9 280X! Sőt! Még egy R9 280 is!

[link] ~ [link] a fogyasztás meg talán a Pixel Rate szól az Nvidia mellett, semmi más..

2014. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz mondó megint alkot.

Erre az emberre ne halgass, nem túl sok hasznos választ láttam eddig tőle.

Pont most az egyik kérdés alatt ő a legnagyobb Amd fan a világon...

Ennek az embernek köze nincs az a témához, ne hallgass rá. Már rég el kellett volna távolítani az oldalról, mert folyamatosan adja a rossz tanácsokat.


Neked kérdező pedig ez lenne a legjobb választás: Sapphire R9 280X. Pcx-en 76 ezer Ft

Ha ez nem fér bele, akkor meg sima 280

2014. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 halalfalo ***** válasza:
Igazmondó, milyen szenvedésekkel találkozik szerinted egy AMD tulaj? R9 280-am van és nem találkoztam problémával. Tételezzük fel, hogy laikus vagyok. Próbáld meg elmagyarázni nekem, hogy miért kellene szenvednem?
2014. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+1 az r9 280x-nek. Bár ha szeretnél spórolni egy r9 280 is elég, hiszen nagyon jól húzható feszültség emelés nélkül túlszárnyalva a 280x-et. (prohardveres teszt, amit én is igazolok)
2014. aug. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!