Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a megfelelő beállítások...

Mik a megfelelő beállítások az Asio4all -ban Traktor Scratch Pro mellett? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott egy Reloop beatmix kontroller, egy fejhallgató,egy olcsó USB-s hangkártya,és egy Traktor Scratch Pro szoftver. Azt szeretném beállítani, hogy a master out a kontroller hangkártyáján menjen, a monitor out(vagyis a fejhallgató) pedig az USB hangkártyán. Ezt mind sikerült is beállítani az Asio4All segítségével, úgy ahogy én akartam. Csak az a baj hogy sokszor megakad, szaggat a hang. Mit kéne beállítsak hogy jó legyen? Próbáltam a Sample-t növelni, mindkét hangkártyán, de akkor is akadozott kicsit. (megjegyzem, ha 1 hangkártyát használok, akár az USB-set, akár a kontrollerét, akadásmentesen megy minden)

kevés lenne a Ram talán? 1,5GHZ dual core, 2gb Ram, 1gb grafikus. Vagy ennek nincs köze hozzá?


2014. aug. 13. 01:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!