Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 60-70-80 ezres kategóriában...

60-70-80 ezres kategóriában miértnem APU-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
nos egy 60-70-80 ezres gépben kijön egy pentium g3420 és a szerettet h81-es lap egy r7 260x nah és az apu ügyben kijön egy a8-5600K 4 gb 2000 Mhz-s ram egy normálisabb alap lap (nincs VGA) és nem értem mert a pentiumos gépben ha játszani akar akkor kell neki 1 új proci + egy új VGA is mivel avval persze lehet játszani de akkor az amd apujával is :D és szerintem egyszerűbb csak VGA-t venni mivel az a proci ami az APU-ban van azért nem egy rossz CPU persze ha csak cpu lenne eléggé drága lenne de ugye nem az :d és ezért érdekelne hogy miért jobb ha 2 dolgot kell fejleszteni csak 1 helyet? aki ilyen kategóriában vesz gépet az nem 1 hónap múlva fog javítani a gépen :D ráadásul apunál vesz még ram-ot azt máris újra megtáltosodik a gépe ami olcsóbb mint 1 VGA és a ram-ot is bővíteni kéne ugye :D szóval miért ajánlotok ebben az árkategóriában CPU+VGA-t ?

2014. aug. 12. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem értenek hozzá !! Itt nem szabad kérdést feltenni ilyennel kapcsolatban ! Ajánlom a prohardver oldalán a forum részt .... rengeteg információt tudtok cserélni !!
2014. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mert egyik az amit az #1-es írt, másik meg nem volt dolguk még APU-val és ugye könnyű így fikázni egy cuccot, valamint még azért mert szerintük nem jó az APU játékra...szerintem pedig jó, nem régiben vettem egy APU-s konfigot és meglepett, hogy mire képes
2014. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én most építek egy gépet magamnak és elgondolkoztam APU-n de szerencsére van keret ugy hogy marad egy Asus R9 270x + amd fx 6300 !!
2014. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
pontosan ezért gondolom én is .. mert ha már nem elég veszel csak egy VGA-t és máris tudsz játszani mikor a olcsó CPU + olcsó VGa + olcsó lap annyit tesz ha akarsz egy jobb vidi karit ahhoz kell 1 jobb proci amihez nem lesz jó az olcsó lap OO
2014. aug. 12. 20:44
 5/16 A kérdező kommentje:
nah az fx 6300 és az r9 270x az már más :D azt a szintet tényleg nem hozza az APU és nem is annyiba kerül viszont :D
2014. aug. 12. 20:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Mégis milyen játékok mennek egy APU-n? Gondolkodjatok csak el. Bocsánat, hogy első nem "szakértő" vagyok, aki hozzászól.
2014. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Mindenkinek szíve joga, hogy miről mit gondol, ez lehet a hozzáértés hiánya, tökmindegy...


Mondhattok akármit, ez az egész üzlet!


Ha XY-nak APU-ra van szüksége, vegyen azt, megteheti... ...az APU-kat azért találták ki, mert sokan nem értenek a gépekhez, és nem is érdekli őket mi van benne, őket csak az érdekli, hogy kedvenc programjuk megy-e rajta... :-)


Figyelj, hangkártyát sem muszáj 40-80 ezer forintokért venni, de mégis sokan megteszik, ráadásul valaki még egy fejhallgatóért sem sajnál ennyi pénzt:


[link]


:-)


Egészségére!


Egyik ember pl MSZP-s, ő sem tudja miért, csak MSZP-s volt az anyja, meg az apja, így ő is az lett... :-)


Én például csak és kizárólag külön-külön vennék processzort és videokártyát, de ez nem azt jelenti, hogy nektek is így kell élnetek! :-)

2014. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy előttem is írták, a hozzá nem értés, a tudatlanság, és mert ez itt a pentium fetisiszták játszótere. Ha vki gépet akar összerakatni itt más variációt nem fog kapni, mint a g3420+r9-270(x), amihez mellesleg kevés is a a proci. A baj az, hogy mivel sokan szajkózzák ugyanazt, a szerencsétlen, jószándékú kérdést feltevő elhiszi, hogy tényleg az lesz jó neki.
2014. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Hogy az ördögnek is legyen ügyvédje egy ilyen egyoldalú társalgásnál:


Talán azért ajánlanak diszkrét videokártyát egy bármilyen processzor mellé APU helyett, mert úgy gondolják, hogy az a videoteljesítmény, amit a jelenlegi legerősebb APU tud, a HD6670 tudásával van pariban, ami legfeljebb önmagához képest nevezhető gamer kártyának.


És a "lehet vele játszani", vagy "jó játékteljesítményt nyújt" között nagy a különbség.

2014. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=kMlAZ42k7lI


és íme a mindenki által éltetett bf 4:


https://www.youtube.com/watch?v=Gn0xnxe4bZ4


ezt amit fél másodperc alatt találtam és nem sokkal erősebb ez mint egy A8-as ...

2014. aug. 12. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!