Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hackeljem meg a nyomtatóm...

Hogy hackeljem meg a nyomtatómat? (HP 5150 tintaszint)

Figyelt kérdés

Vettem bele utántöltött patront. Egy darabig jó volt, majd a nyomató egyszer csak azt vette a fejébe hogy kifogyott a tinta. Ez nem igaz, az előző oldalt még szépen kinyomtatta. De azóta semmire sem hajlandó. Korábban az eredeti patronokkal még ilyenkor is elműködött egy darabig.

De most sem az újraindítás, sem a patron ki és berakása nem segít.

Hogy lehetne azt elérni, hogy a tintaszint kijelzése csak tájékoztatás legyen, és ne rendelkezzen beavatkozási joggal a szoftver a hardverre, ebben a tekintetben?

Milyen jogon szól bele egyáltalán?

Hogyan hackeljem meg a nyomtatót?



2014. aug. 11. 13:57
 1/5 ZeToRr ***** válasza:

Lejobb megoldás, idézem "tépd ki a falból a nyomtatót, és vágd ki az ablakon, utána hajts rá 4x kocsival motorral"

De a napnak 3 válltakozásával. oké?

2014. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez alapján tudod resetelni a patron chip-jét :


[link]


én ugyan ilyen módeszerrel ( de nem ezzel a leírással ) reseteltem mindig a 21/22-es szintén hp-s patronokat... miután elvégezted a resetelést és sikeresen megcsináltad újból teli patronnak fogja jelezni azt amit előzőleg visszadobott hogy üres

2014. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz, kipróbálom!
2014. szept. 6. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendben, de megkérhetlek hogy jelezd vissza hogy sikerült-e? :)
2014. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sikerült. Lehet, hogy nem ragasztottam le jól az érintkezőt. Baromira nehéz olyan kicsit kivágni, és úgy ráilleszteni, hogy a többit ne takarja el! Majd újra megpróbálom!
2014. szept. 6. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!