Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tintaszint figyelés kikapcsolá...

Tintaszint figyelés kikapcsolása az alábbi nyomtatónál, de hogyan?

Figyelt kérdés

olyan gondba ütköztem hogy vettem egy Canon Pixma MX395 típusú nyomtatót és igaz nem fogyott ki belőle még a tinta de már alig van benne amit után is töltöttem hozzávaló gyári tintával és neten írták néhány helyen hogy nem lehet resetleni a patront mint pl a HP 21-22-es patronokat hanem a tintaszint figyelést kell kikapcsolni a nyomtatón... ezt írják hogy így kell:


A patronok a kifogyáskor hibaüzenetet küldenek, miszerint ideje patront cserélni. A nyomtatón található kör-háromszög gomb (15 másodperc) nyomva tartását követően azonban ez a hibaüzenet megszüntethető és tintaszint figyelés kikapcsolása mellett nyomtathatunk tovább.


de ez nem működik... a számítógépen is és maga a nyomtató is mutatja hogy mennyi tinta van még benne... mit tehetnék hogy sikerüljön kikapcsolnom a tintaszint figyelését?



2014. ápr. 21. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Driver leirtása.
2014. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogyértve driver leírtása? de ha a driverét letörlöm akkor nem lehet vele szkennelni a másik meg hogy maga a nyomtató is jelzi hogy mennyi tinta van benne...
2014. ápr. 21. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Keresd a videókat.Ezt a típust sajnos nem ismerem.De szoktam találni mindig valami kis videót.A nyelv nem baj ha spanyol például.Néha sokat kell szarakodni.De mondom ezt a típust pont nem ismerem.
2014. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második, Köszönöm, de magyarul nem találtam semmi értelmes dolgot... angolul vagy bármely nyelven ott meg nem tudom mit kell beírni a keresőbe... segítenél ebben?
2014. ápr. 28. 16:52
 5/8 A kérdező kommentje:
de am ilyenkor ha kikapcsolom akkor mit mutat a tintaszintnél? egyáltalán nem mutatja vagy ott megakad a szint ahol volt amikor kikapcsoltam? vagy hogy lesz? meg valami olyat is találtam hogy akkor kell kikapcsolni amikor már kifogyott teljesen a gép szerint meg olyat is hogy ha cserélem a patront akkor is el kell végezni a kikapcsolását...
2014. ápr. 28. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A tintaszintnél azt mutatja hogy üres vagy ilyesmit.Mivel nem cseréltél patront maradt a chip.Azt lehet resetelni.Márkák gyártók szerint ezer módon.Nem baj ha azt mutatja hogy üres csak nyomtasson.És szokott is is.Igen sajnos magyarul nem nagyon van.Ezért írtam hogy spanyol is jó például.Lényeg hogy megmutatja hogy kell.A böngésző meg szöveget már fordít.Az nem okozhat gondot.
2014. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy sikerült de bár szerintem nem... ma hozta a futár Canon Pixma MX395-ös nyomtató és mikor feltelepítettem a gépre és rendesen kicsomagoltam, összeraktam megcsináltam a tintaszint figyelés kikapcsolását de miután nyomtattam vele, a gép és a nyomtató szerint is fogyott belőle a tinta...
2014. ápr. 28. 23:44
 8/8 A kérdező kommentje:
* nem tudom hogy sikerült-e...
2014. ápr. 28. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!