Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbook Air vs Samsung New...

Macbook Air vs Samsung New Series 9? Melyik jobb, és mivel? A Mac booknal van vmi hátránya pl. : programok v játékok terén? Alkalmazásokat pl torrentről ugyanugy enged tölteni, telepíteni, vagy meg kell venni a macnél?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

MacBookot vegyel, ne Szarszungot.

Torrentröl ugyanugy lehet tölteni, mindent lejatszik VLC-vel. (ja es nem kell felni a virusoktol sem, ami egy winnel barmikor lehet)

Jatekok: szinte mindenböl van Mac verzio, max. a ritka jatekokbol nincs. Nem csak App Storebol lehet letölteni (penzert) hanem torrentröl is.

OS X Mavericks op.rendszer brzaszto stabil, nem fagy. Win-röl ez nem mondhato el.

Touchpad:A MacBook-nak van a vilag legjobb touchpadje, a szarszunge nem tudom milyen, de biztos nem olyan jo.

Kinezet: ez szubjektiv tema, de a MacBook 1000000000x jobban nez ki mint barmelyik mas laptop. ja es 100% alu nm muanyag

A MacBookon 100% h van billentyuzet-vilagitas, a ss-onvalszeg nincs.

Prestige: Az Apple-nek van, a ss-nak nincs.

Egyeb dologok, amik a MacBook mellett szolnak:

-vilagito apple logo

-nagyon jo felbontasu kepernyo (kulonosen a retina)

-akar 12 oras (!!!!) hasznalat egy töltessel (samsung jo ha bir 3-4 et)

-nem melegszik

-nincs hangja (SSD)

-valtoztahato erossegu kepernyo- es billentyuzet hattervilagitas, el lehet teljesen sötetiteni mindkettöt (anelkul h alvo allaotba menjen v kikapcsold)

-vekonyabb mint barmelyik masik laptop

-rendkivul ertekallo, jol tartja az arat (ss nem)

-papiron lehet gyengebb a ss-nal de ha egymas melle tenned oket, a MacBook gyorsabb lenne

-magneses töltöfej (imadom:)

-könnyü (13": 1,5 kg 11": 1 kg)

Hatranyok:

-alapmodell (ami nagyon kicsi 11"-en olyat nem vennek) 270k, tehat az alap 13"-as 300k-tol indul, egy kicsit draga

-csak keves helyen javithato, ha elromlik (ritkan szoktak) de ha Bp-i vagy akk nincs baj

-nem lehet benne kotoraszni, bövitgetni, csak a hivatalos boltban

-nem lehet kivenni az akksit

-draga alkatreszek


Ja es a MacBookkal kiülsz egy kavezoba, a csajok kb ugyanugy megbamuljak mint a BMW-t. :D

2014. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kössz a választ, de amiket leirtal, h nemtudja a samsung azt tudja:

-billentyűzet világítás

-SSD

-magnéziumház

-multitouch touchpad

-könnyű

-ugyanolyan vékony

-ugyanolyan súlyú

-változtatható háttér,és billentyűzetvilágítás


Nekem am ilyen samsungom van jelenleg, csak gondolkozok, hogy van e értelme lecserélni macre.


Iphone 5s em van, ha letöltök egy filmet macbookra azt láttom a iphoneon?

2014. aug. 10. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Első: nekem apple-s termékeim vannak. MBP, Iphone, Ipad.


Amiket írsz, ahogyan írod azokat, azok alapján nézz tükörbe és köpd le a tükörképed, egy személyben testesíted meg azokat a sztereotípiákat, amikkel egy "normális" mac-tulajdonosnak szembesülnie kell az apple-haterektől.

2014. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%

#kerdezo: Ja ertem, de akkor ennek az ara megegyezik a MacBookeval, akkor meg nem kerdes h melyiket valaszd ;)


OFF: Milyen jo, hogy Mg-bol van, ha lefagy a win vagy beall a kek halal nem kell Magne B6, eleh lesz kicsit megragcsalni:D


#3 Fogalmam sincs mitol beszelsz, te meg inkabb tanuld meg hogy hazundi csunya dolog mert biztos vagyok benne h nincs MacBook Pro-d, talan iPhone-od lehet, de emellett win-es geped van es fikazod az Apple-t, mert nincs ra penzed. Szanalmas vagy!

2014. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Ne legyél annyira biztos benne.


Retina MBP 15" CTO, i5s gold, ipad mini2 wifi+LTE.


[link]

2014. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7%
Erre már nem tudsz mit írni... mondjuk nem vártam mást, az iq-d alapján legalábbis.
2014. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!