Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1 modemről szeretnék 2 gépet...

1 modemről szeretnék 2 gépet összekötni router nélkül! Bővebben lent! Hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Egy Motorola modemem van, és egy gép van rácsatlakozva... Másik szobában van egy gép, és azt is rá szeretném csatlakoztatni a netre. Van olyan megoldás hogy "LAN elosztó?" vagy : Modemen van 1 USB, és egy LAN csatlakozás... ha az egyik gép USB-ről, a másik LAN-ról menne akkor működne a net mind a 2 gépen?
2010. jan. 12. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos. Ha van rajta usb- valószínűleg menne.. Valójában én is ebbe voltam, csak vettem egy routert mert 2 laptop volt. De tudom te nem szeretnél. Hát próbáld ki ! :D Nem tudok iylen elosztóról amúgy.
2010. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem tavaly úgy volt netem a gépemen (egyik USB csatlakozón másik Lan csatlakozón egy thomson modemmel)


nem volt semmi gubanc előtte ruterel volt csak az szórakozott

2010. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennie kel én is így használtam amíg nem vettem routert.
2010. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!