Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnál -e segíteni?

Tudnál -e segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


30 - 45 ezer Ft -ig milyen gépen ajánlanátok?

Tönkre ment a mostani gépem és október végig kéne kihúznom a segítségetekkel összerakót géppel.

23 éves nő vagyok és nem értek a számítógépekhez.


Segítségeket előre is köszönöm!



2014. aug. 7. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből inkább használtan kellene nézelődnöd, mert új gépet elég nehéz lesz ennyiből összerakni.


Intel Celeron G1820 processzor

Asrock H81M-DGS alaplap

Kingston 4GB DDR3 1333MHz KVR13N9S8/4 memória

Toshiba 500GB 32MB SATA3 DT01ACA050 merevlemez

XDL Basic X-01 fekete-vörös ház

FSP 400W 400-60APN 85+ tápegység


Ez így 55k.


De jó lenne tudni, hogy mi az, ami használható a régi gépedből. Pl ha a merevlemez tökéletesen működik, akkor már kapásból egy 10-est spórolsz.

A házzal is lehet egy kicsit spórolni, ha a régit használod. Az megint -4 ezer.

2014. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Használtan pedig egy ilyen jó lenne neked:

[link]


Csak ugye itt meg a garancia necces. Ha tönkremegy valami, akkor arra nem lesz garancia, viszont ezért az árért egész jó gép. A processzor teljesítménye teljesen rendben van, 4gb ram is bőven jó.

2014. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az árat leszámítva melyik a jobb?

Az első gép melyik boltban lett összeállítva, garanciális?

Az előző sz.gépből jó a processzor, videokártya, táp, ramok, winchester csak az alaplap ment tökre meg lehet, hogy az egyik slot -ban lévő ram 2x2GB egyike.

Szomszédom szerint aki asztalos.


Budapesten lakom a XI. kerületben.

Azért szeretnék új gépet(lehetőleg garanciálisat, hogy októberben megtudjak szabadulni tőle) + mert én nem tudom, hogy milyen alaplapot kéne vennem és aztán az összerakása sem menne a szomszédom sem rakott még össze asztali gépet!

2014. aug. 7. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a kettőbő egyértelműen az új.

Pcx.hu-n válogattam össze, pesten van üzletük.

2014. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!