Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárlásban kérnék...

Laptop vásárlásban kérnék segítséget. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, laptop vásárlásra adtam a fejem, ki is néztem párat, de nem tudom eldönteni, hogy mégis melyiket vegyem meg. Vagy ha esetleg egyik sem jó, akkor olyan 150.000ft-ig ha keresne nekem valaki egy laptopot, azt megköszönném. Nem csak játékra fogom használni, de nyilván szeretnék rajta játszani is, szóval nem utolsó szempont hogy egy CS:GO-t, vagy egy Tomb Raidert, esetleg egy Battlefield 3-mat elvigyen. Előre is köszönöm, itt vannak a laptopok amiket néztem:


1.: [link]


2.: [link]


3.: [link]


4.: [link]



2014. aug. 6. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Leírták már milliószor: nem játékra való a laptop.

Egyébként talán a HDD+SSD-s Lenovot választanám, az ASUS-t semmiképp.

2014. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én meg leírtam, hogy arra is szeretném használni..
2014. aug. 6. 10:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra használod amire akarod, de ha 2 év múlva a 100 °C fölötti hőmérsékletektől elhalálozik a masina, akkor ne mond majd, hogy nem figyelmeztettek.
2014. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdésben említett játékok elfutnának rajta?
2014. aug. 6. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Futni futnának, de semmiképp sem teljes pompájukban.
2014. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Esetleg valami jobb konfigos laptop nincs 150.000-ig?
2014. aug. 6. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a konfig a lényeg, hanem az összeszerelési minőség, garancia, csatlakozók száma, stb. Olvasgass teszteket és vásárlói véleményeket, hogy képbe kerülj egy adott típusról.
2014. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te ha ilyen célra vennél laptopot, mint én, és a keret 150.000 lenne, mit vennél?
2014. aug. 6. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vennék ilyen célra laptopot, mert út közben úgysem akarnék játszani. Én buszon/vonaton általában nézem a tájat, ha van ismerős, akkor vele beszélgetek, tanulok, dolgozok, ilyesmi.
2014. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!