Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netbook/notebook vásárlásban...

Netbook/notebook vásárlásban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre leírnám, hogy az én informatikai tudásom az a nullánál is kevesebb. Ott kezdődik, hogy nem tudom melyik a notebook és a netbook, mindig összekeverem őket. Tehát nekem olyan kisebb kellene (lényegtelen, hogy miért), de nem tudom, hogy hogyan célszerű vásárolni. Nekem annyi a lényeg, hogy lehetőleg 2-3 évig NE kelljen szerelőhöz meg mittomén kihez vinni, tehát legyen strapabíró. Örülnék, ha olyan aksija lenne, ami több órán át kibírja, mivel elég sokat utazom, és jó lenne közben legalább egy filmet nézni. Nem tudom ilyenre van e lehetőség? Memóriáját tekintve nem tudom mi lenne jó, de nem kell nagy egyáltalán. Legyen gyors és ami a legfontosabb KÖNNYEN kezelhető. Árban 130ezernél többet nem nagyon szeretnék költeni. Tudnátok segíteni? Nézegettem az oldalakat, de olyan információk vannak leírva, amiket nem tudok értelmezni.


2012. ápr. 9. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A netbook az nem jó mert az csak nettezésre jó meg az irtó pici! A Notebookok közül meg ezt ajánlom! Acer Aspire 5733-382G32MNKK
2012. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy ezek az Acer és Asus márkák elég silányak. Miért pont ezt ajánlottad? Mi alapján mondtak róluk ilyeneket?
2012. ápr. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!