Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook vásárlás. Help?!...

Notebook vásárlás. Help?! További lent?!

Figyelt kérdés

Szeretnék hamarosan új gépet vásárolni. Lebeszéltek a netbook-ról pedig annyira tetszett de sokan ellenezték így mégis rendes notebook-ot közül válogatok. Kinéztem egy párat szerintetek melyiket érdemes ezek közül? Esetleg tudtok ajánlani. Fő kritérium: HDD min 320-500Gb-ig és 4GB RAM. Amilyen márkák szóba jöhetnek: HP, Samsung, ASUS, Dell

Max: 150ezerig

Gépek amiket eddig kinéztem:

[link]

[link]


2012. ápr. 6. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
mind2 szinte ugyan azt tudja, szval te döntésed
2012. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ezek közül a gépek közül azért a Samsung valamivel jobbnak tűnik, de úgy néz ki, hogy egyikhez sem adnak Windowst, úgyhogy jól nézd meg, mit veszel. :)


Mindegyik elég alapkategóriás, de a Samsungnak a processzora és a videókártyájának a teljesítménye is jobb. A HP videókártyája (6480G) sajnos nem sokat tud, viszont a Samsungban egész jó videókártya van, alacsonyabb grafikával egy-két újabb játékot is tudnál vele tolni, persze ha akarsz egyáltalán játszani. A másikkal játszani nem sok mindent tudnál.


Amúgy ha rám hallgatsz, veszel egy jó ASUS-t egy kicsit többért (pl. ezt: [link] és lesz egy jó géped meg Windowsod meg boldogságod. :)

2012. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, a kettő közöl már inkább a Samsung. A HP-nek csak a felső kategóriás gépei (pl Probook sorozat) jók, az alsó kategória nem igazán.

Egy normális Dell vagy Acer laptoppal jobban járnál.

2012. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom hogy egy kicsivel drágább de ha megnézed sokkal jobbak amiket a kérdő linkelt be nekünk. Ezzel lehet játszani is. Csak vigyázni kell nehogy túlmelegedjen (mint minden laposnál). Ha a helyedbe lennék akkor én ezt venném meg. Csak annyia baj vele hogy nem adnak hozzá operácios rendszert amit könnyen lehet orvosolni egy torrent oldalról leszedt win-el. Drivereket meg a www.dell.com/support on tudsz leszedni.


[link]

2012. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!