Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tv HDMI vel Pc hez rossza kép...

Zozookaaa kérdése:

Tv HDMI vel Pc hez rossza kép miért?

Figyelt kérdés

Egy full hd s tv t kötöttem a videokártyához HDMI kábelen keresztül

A pc látja a tv-t, de a kép minősége nagyon rossz, kockás ha pl zoomolok egy képre, nem tiszta, a betűk olyanok mintha több kép lenne egymáson életlen vagy túl éles a kép egyszerűen élvezhetetlen a minősége.


Nálam is volt iylen most ismerősnek segítenék, én dvi-dvi kábellel kötöttem össze a led tv-t és tökéletes a kép. de hdmivel nálam is rossz volt.

Ismerősnek sajnos nincs dvi kimenete a tv-n csak vga és hdmi de , vga n nem támogatja a full hd felbontást csak kb a 1300x... felbontást.

Megoldásokat várnék köszönöm.



2014. aug. 4. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
FullHD TV-n nem is fog jól kinézni egy kis felbontású jel.
2014. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek +1

A videokártya driver fel van telepítve? Kicsi az esélye, hogy ne támogatná a fullhd felbontást.

2014. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az baromság, hogy vga nem támogatja a fullHD-t, hogyne támogatná már. Rossz minőségű árnyékolatlan kábel, rossz kimenet vagy bemenet, driverben rossz képpont-beállítás, kb ezek okozhatnak minőségromlást.
2014. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ati catalyston belül manuálisan be lehet álíltaNI hogy 1920x1080 de attól még nem változik a felbontás a minőség. a vga nem digitális,, a tv meg nicns dvi kimenet csak hdmi/vga de hdmi n ocsmány a minőség.
2014. aug. 5. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!