Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a konfig? 1-2 évre lenne csak max 3, wow, lol és hasonlók de mással is játszanék, nem vagyok az ultra híve szóval ha a gta vagy bf4 csak high-on megy az se érdekel!

Figyelt kérdés

Asrock FM2A88X EXTREME4+ alaplap

AMD X4 A10 7850K (azért ezt választottam mert az integrált vga mondhatni erős és mégis olcsó )

Corsair 2x4GB DDR3 2133MHz CMY8GX3M2B2133C9R memória

harkoon VS3-S 4044951013371 számítógép ház


Vga majd csak pár hónapra rá lenne , az pedig egy Asus R9 280 -as !!



2014. aug. 3. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha tervezel melle vga-t is, akkor nehogy apu-tt vegyel.

Most inkabb vegyel egy i5 4460-at H97-es lappal, 1600-as ramokkal. A processzorban van igp, szoval ameddig nem lesz vga-d addig is tudod hasznalni a gepet.

Ha meg meglesz az R9 280 akkor lesz egy nagyon jo geped.

Apu-t jatekra nem veszink!

2014. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Alapból a laptopom is integrált kártyával ment és vitte a játékokat elég szépen !! Szerintem ezekre a játékokra bőven elég !! És ki sem használnák az i5-t !!
2014. aug. 3. 14:52
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha megveszed az APU-t oriasi hulyeseget kovetsz el! Egy laptopnak mas a felepitese mint a gepnek! De a jatekok szeretik a jo processzort es a vga is nagyon jo amit kineztel! NE VEGYEL APU-T!
2014. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Az elso nagyon jol MONDTA!
2014. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

De ezen mit nem lehet érteni, hogy ha veszel mellé vga-t, akkor semmi értelme az APU-nak?

Amúgy se sok van, mert kb 45k körül lehet kapni ezt az APU-t, amiből kijön egy pentium g3420 + R7 260X ami ott pipálja le játékok alatt, ahol akarja.

Az apuk nem alkalmasak játékra. Igen viszi az új játékokat alacsony beállítások mellett, FHD-nél kisebb felbontáson, de egyszerűen nem értem, hogy miért akarsz kitolni magaddal..

Az i5+R9 280 ára ugyan annyi, mint a 7850k+R9 280 az előbbi mégis jóval erősebb kombó. Egyszerűen nem értelek.

Használni is tudnád a gépet, mert az i5-ben is van igp, ami ráadásul simán viszi a lol-t, vagy a wow-ot.

Aztán meg ha jön az R9 akkor meg tényleg minden menni fog rajta.

Egyszerűen nem értelek. Főleg, hogy nem értesz hozzá, akkor miért kell mondani, hogy szerintem ez így jó, meg úgy jó?!

Megkérdezed, hogy milyen ez a konfig, és amikor írjuk, hogy nem lesz jó, akkor elkezded mondani, hogy szerinted ez így nagyon is jó lesz... nem kell akkor tanácsot kérni, ha ennyire biztos vagy a dolgodban... (mellesleg elmondom mégegyszer, hogy nagyon el vagy tévedve)


Fuck logic....

2014. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Alacsony beállítás mellet ? Szerintem egy kis youtube videó nézegetés segítene neked csak írd be a proci nevét és játék nevét, azokat a játékokat amire nekem kéne fullon viszi !!
2014. aug. 3. 15:13
 7/20 anonim ***** válasza:

Arra amire írod teljesen jó ez a gép, úgy ahogy van. BF4 pedig pont nagyon jól megy APU-n.


Miért akarsz pár hónap múlva R9-280-ast? Mert ha tuti hogy az KELL valamihez, akkor inkább egy FX-6350-el szerelném.

2014. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
NEm akarok már át gondoltam bőven jó ez az APU amire kell spórolok vele 50-60e-t ! ÉS ha valami erősebb játékkal akarok játszani itt a ps3 ,És én azt mondom mielőtt leírnátok nézéttek meg hogy milyen teljesítményt tud milyen játékokon és ahhoz képest jó ,és igen lehet olcsóbb lenen egy olcsóbb proci meg egy vga de azt ne is figyelembe kell venni hogyha ezt tuningolni akarom akkor veszek bele egy erősebb vga-t és már is javult a helyzet de ha másikat akarnám akkor ott már egyből új proci is kéne !!
2014. aug. 3. 15:27
 9/20 anonim ***** válasza:

De akkor se éri meg játékra.

Egy Pentium G3420+R7 260X-el sokkal előrébb vagy, mind videóteljesítményben, mind processzor erőben.

És még ráadásul fejleszthető is, nem úgy, mint az apu.

Nem rossz dolog az APU, de nem éri meg jelenleg. Kell neki 2400-as ram, ami drága, kell rá egy normális hűtő, és még mindig sehol nem vagy videóteljesítményben. Akármit csinálsz neki, mert DD3-as memóriából táplálkozik, ami nagyon nagy lemaradást jelent. Egy GDDR5-ös VGA-val az életbe nem veszi fel a versenyt.

Nem értelek, hogy ha ugyan ennyi pénzért tudsz jobbat venni, akkor miért nem veszel jobbat.

Na mindegy, látom ,hogy úgy se foglak meggyőzni, mert csőlátású vagy, csak akkor eleve nem kellene segítséget kérni itt, hogy ha úgy is csak ellent mondasz..

Aki meg felettem válaszolt, annak csak gratulálok.

Aki ért hozzá, az nem fog FX6350-et javasolni, ismét valami fotelszakértővel van dolgunk...

Neked se kéne itt tanácsokat osztogatni.

FX-ből 6300, illetve 8320 a jó választás.

2014. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De minek akarnék többet fizetni ha ez is viszi fullon azt a játékot amire nekem kell?
2014. aug. 3. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!