Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen változtatások kellenek...

Milyen változtatások kellenek a gépembe, hogy fusson a Diablo 3, Sims 4, AC és hasonlók?

Figyelt kérdés

CPU: Intel(R) Celeron(R) CPU E3400 @ 2.60GHz

RAM: 1 GB

OS: Windows XP

VGA: Intel G33/G31 Express Chipset Family

Free Disk Space van bőven, 317 GB, de lesz még több is, épp "nagytakarítom" a gépet.

Válaszokat előre Köszönöm!!


2014. júl. 2. 09:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, de hamarosan átállok Windows 7-re. :)
2014. júl. 2. 09:50
 2/6 anonim ***** válasza:
kb egy 80-90 ezer forint minimum a te elvárásaidnak megfelelő lenne.. ez a gép már elavult alapokon fekszik nagyon .. amid így van kb 10-15 ezerért jó esetben eltudod adni aztán megkezdődhet a gyűjtögetés..
2014. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az egyetlen megoldás, ha új gépet veszel. Ami esetleg átmehet az újba az a DVD, és a merevlemez. A többit biztosan cserélni kell. Szerintem is olyan 100e Ft-t minimun érdemes lenne beruházni. A fentiek közül talán a Diablo-nak kell a legkevesebb erőforrás. Az egy átlagos (mai) gépen is szépen fog futni. AC új részeinek akadásmentes futtatásához a 100e Ft-s gép nem biztos, hogy elég lesz (maximum kompromisszumokkal, minimum közeli beállításokkal)
2014. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát annyim sajnos nincs. :/ Esetleg szépen lassan gyűjtögetek és majd cserélgetem benne a dolgokat... Ha így csinálom mivel kezdjek? :)
2014. júl. 2. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
i3 vagy i5 ös procival, proci 25 től kezdődik kb, 4gb memoria vagy több, memóriát olcsón lehet szerezni ha ügyes vagy és 2gb videokártya szerintem elég ami 13tól van már kb. alaplapot is kb ennyitől már kapsz 60-70ből kijön de érdemesebb belefektetni mint ezt ujítgatni, vinyod van én még egy új házat néznék de ha a régi jó állapotba van akkor felesleges.
2014. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegyük fel még játszanék a legújabb játékokkal is alap beállításokon, akkor is kijön 100k ból? Ha csak elsőnek videokártyát cserélnék, akkor azt bírná a gépem? Olyanra, ami elbírná az újabb játékokat is. Utána jöjjön a ram vagy előtte? A CPU-val mi legyen? Ha lehet, írjatok konkrét vieokártya típust, hogy milyet vegyek és a többire is. Sajnos nem igazán értek hozzá. Köszönöm!:)
2014. aug. 3. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!