Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagyott a gép, azóta se kép...

Lefagyott a gép, azóta se kép se hang. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban még működött, épp csak elindítottam a böngészőt, majd odafagyott a kép a monitorra, egy ujjnyi területen pedig még ilyen kis apró pöttyök is villogtak. Semmire nem reagált, hát megnyomtam a powert. Ezek után semmit nem csinált már, a táp dolgozik, de a biosig nem jut el.

2014. aug. 2. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ad ki ilyen sípoló hangot?
2014. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem sípol, de most elértem azt hogy a kezdőképernyő bejöjjön. Azt írja: Warning!!! The previous performance of overclocking is failed, and the system is restored to the default setting, press del to enter SETUP... vagy van az F1 continue.
2014. aug. 2. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem húztad az órajelet? Mert akkor szokta ezt kiírni.
2014. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem húztam, és tudomásom szerint, ahonnan van ott sem, mi elég ritkán használjuk, de már egy jó éve megvan, eddig még nem produkált ilyet. Viszont, én is utánanéztem ennek az üzenetnek, lehet, hogy túlhatás volt, alapból nagyon-nagyon lassú gépről beszélünk.
2014. aug. 2. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Húzva volt a CPU és instabil lett. F1 lenyomása után default beállításokkal elindul.

(okozhatja táp hiba is, de valószínűbb hogy fel lett húzva a CPU, ami értelmetlen mivel csak pár százalék nyerhető vele stabilan)

2014. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zozole12 válasza:
dobd ki és vegyél másikat
2014. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Instabil a CPU, futtatod defaulton és jó lesz.
2014. aug. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!