Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek vmi ötlete miért...

Valakinek vmi ötlete miért csinálja ezt a videókártya?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szükségem lenne egy műszaki szakira aki tud vmi magyarázattal szolgálni a következő problémára:

2éve lett meg a mostani gépem,és kb 3hónapja kezdett el a videókártya huncutkodni.Sok játéknál eléggé érdekesen adta be a textúrát,szétcsúszott vagy irrealisztikusan néztek ki az objektumok.Nos,először gondoltam elviszem h tegyenek rá hűtőpasztát mert már az is eléggé "le volt kopva.." visszahoztam utána működött is rendesen de aztán megintcsak pl. videónézésnél csíkozódott a videó/film stb. úgyh gyanítottam h tuti videókártyának kattant be vmi.Fogtam és bevittem a szervízbe ahol több tesztgépben próbálták ki és azt mondták mindegyiken kifogástalanul működött.Én meg amíg kezelés alatt állt a videókártyám beraktam a régebbit ami egy ATI Radeon HD 5670-es....na ezzel minden csudajó...most nemrég kb 2-3hete hoztam vissza a szervízből az eredetit ami egy ATI Radeon HD 7750-es...és most jutottam oda h visszacserélem mert eddig lusta voltam....és akkor itt van az h betettem, bekapcsoltam és betöltött a windows de nem volt kép.Aztán kivettem megnézegettem,betettem újra de mostmár még a windows se tölt be csak pittyeg a gép...kivettem megint,visszatettem a régebbi kártyát azzal meg működik....?o.O semmi fizikai sérülés nem látható rajta,eddig is ez a videókártya volt benne amikor megkaptam a gépet akkor is és kifogástalanul működött....és elvileg a tesztgépeken is működött a szervízben...csak itthon nem működik? igazából nem merek visszamenni a szervízbe mert tuti azt hinnék h én csináltam vele vmit és "rájuk akarom fogni".Pedig mióta visszahoztam Tőlük nem használtam csak most először és nem működik...az alaplapom Gigabyte GA-H61M-DS2 ha segít vmit.Akiket eddig megkérdeztem azt mondták nem kompatibilis...de eddig meg az volt? köszönöm előre is a segítséget.



2014. júl. 31. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

ha a regi kartya megy vele, akkor ez is kell menjen, nos en nem tudom mi baj, de engem is nagyon erdekel, remelem mihamarabb jon egy nalam okosabb :)

en csak a vga-ra gyanito, h rosz

2014. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok, vagy talan a tapkabel? nem eleg neki az energia amit nyujt?

milyen tapegyseged van?

2014. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:

A 7750 nem fogyaszt annyival többet, hogy ez számítana.


Nincs tápcsatlóakózója, ahogy a 5670-nek sincs.

2014. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez esetben bocsi, ezt nem tudtam, sajnos nem tudom akkor :( de engem is erdekelne a dolog :)
2014. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
M-TECH MT-AP4420XA 420W ez a tápom...nos lehet nem mondasz hülyeséget az utóbbi időben volt pár áramkimaradás..."pár" és hát hirtelen ment el minden...nem tudom van erre vmi program ami megvizslatja h van-e teljesítménycsökkenése a tápnak? :S
2014. júl. 31. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!