Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Youtube, és egér hiba. Mi a...

Youtube, és egér hiba. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Két gond van.Első régebben amikor elindítottam egy youtube klipet azt megtudtam nézni.Ha hosszabb volt megállítottam,és megvártam amíg teljesen végig megyen az a kis fehér csik,és utánna indítottam el.Itt a probléma.Most ha elindítom,és megállítom,nem tölti be.Egy 4 perces klippnek kb 20 másodpercét tölti be ! Erre keresek megoldást.A másik probléma az egér.Pontosabban a laptop érintő padja tuchpad talán ez a neve.Mászkál ! Van hogy lassan van hogy úgy mintha valaki húzná.Rádugtam egy hagyományos egeret ps2 est.Ez egy több mint 10 éves dell laptop.Minden rendben lenne ha erre a két problémára meg lenne a megoldás.Segítségetekben reménykedem !

2014. júl. 30. 09:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy hiába dugtam rá a külső egeret , ugyanúgy csinálja a mászkálást.
2014. júl. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!