Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér probléma? Mi lehet a...

Egér probléma? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Szokott olyat csinálni, hogy néha nem érzékeli az egeret, ilyenkor újra kell indítani a gépet, hogy jó legyen.

Olykor kékhalál is van.


A gép: proc: AMD Athlon 64 X2 2,3Ghz

lap: Asus m2v tvm vm890

ram: 1 GB DDR2 667Mhz

vga: Nvidia Geforce 8500GT

tápot nem tudom pontosan, valami Asus 350W.


Elég régi gép, de hátha van rá megoldás. W7 32bit.



2014. febr. 18. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a hülye de 1Gb ram Win7-nek nem kevés?Ráadásul ha még vmi progi is eszi a ramot.(Pl.:Google C.)
2014. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, bocsi. 2 GB van benne csak nem láttam a másikat.
2014. febr. 18. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyanus hogy alaplaphiba vagy táp. Én pont igy voltam a gépem mindig mikor fejhallgatóval használtam türürü szerü zene hangal bsztatot egy ismerösöm tesztelte a gépet alaplap hibát írt ki de a ceo letagadta és nemcserélte ki garanciás Asrock alaplappal szivtam meg igy. Most gigybyte alaplap van a gépbe müködik meg új táp is let a gépbe
2014. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja kimaradt és nekem a végén 20-30 percenként újrakellet inditani a gépet szóval alaplap hibás volt az ziher. Nekem inteles lapom volt de többet nemveszek asrock se Asus alaplapot
2014. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!