Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb Négy Magos 1....

Melyik a jobb Négy Magos 1. 0Ghz vagy Dual Core 1.5Ghz?

Figyelt kérdés
Táblagépet szeretnék venni és nem teljesen vagyok tisztában a dolgokkal mitől függ a gyorsaság? A magok számától vagy a Ghz-től?

2014. júl. 27. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Inkább pontos proci típust mondj, de sokszor parasztvakításként raknak (főleg olcsó kínai) tabletekbe 4 magosat, aminél egy 2 magos sokkal erősebb.
2014. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző igen ez mtk processzoroknál szokott előfordulni de a ujabb egerávios procijuk elég jó .
2014. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából mind a kettő gagyi kínai csak szeretném a kevésbé rosszat választani mivel nekem csak netezésre meg max néha filmet nézni kellene de főként a net miatt veszem.


a négymagos Allwinner A31S

a Dual Core Allwinner A23

2014. júl. 27. 20:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy nagyon lassu mind a kettő?
2014. júl. 27. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lassuak és a 4 magos a jobb
2014. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Allwiner A13-at használtam régebben netezésre és filmnézésre, de szerencsére apróbb játékok is mente rajta (Minecraft, nfs most wanted), mali 400-nak köszönhetően. Ezekkel az olcsókkal vigyázz, könnyen bereped a plexi érintőképernyő, aminek úgy 20k a cseréje, mert egybe vannak építve a kijelzővel.
2014. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a gyors válaszokat.
2014. júl. 27. 21:05
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyépként ezekről lenne szó [link]


[link]

2014. júl. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!