Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FX 8350 proci alá megfelel ez...

Bialkó.Dénes kérdése:

FX 8350 proci alá megfelel ez az alaplap? Mostvenném és nemvagyok benne biztos help

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 27. 19:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

azért a magok száma nem mérvadó, mivel az AMD-nél a 4 mag nem azt jelenti, amit az Intelnél jelent.

És igen, jobb lenne egy i5 4440 / 4460 játékra.

Mire oda jutunk, hogy a játékok elkezdik használni a 6-8 szálat, addigra az FX is gyenge lesz. Sőt, már most sem túlságosan erős, ráadásul nem is fejleszthető.

Az AMD mindent egy lapra tett fel, és szinte csak apuk lesznek a kínálatukban, ezek meg nem jók játékra.

Inkább i5-öt vegyél H97-es lappal, legalább sokáig tudod majd használni, és játékok terén is jó lesz.


Bár szerintem te már nagyon sokszor kérdeztél erről a prociról, és mindig elmondtuk, hogy i5, nem gondolom, hogy ezúttal megfogadnád a tanácsunkat...

2014. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

8320-asom van húzva. Nem követném el még egyszer azt a hibát, hogy FX-et vegyek. 30-40%-al kissebb teljesítmény magonként a játékok során, amik processzor igényesek.


Renderelésre jobb a 8 "mag" miatt, megspórolsz vele 10-20% időt.


És ha azt nézed, hogy az fx8xx0-hoz venni fogsz egy hűtőt (mert fogsz, 5000-ig pörög terhelésnél, szigetelt fejhallgatón át ordít) akkor már egy jobb intel ára is kijön ami fejleszthetőbb.

2014. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Na vegre valaki, akinek tenyleges tapasztalata van azzal kapcsolatban, hogy jobb lett volna intelt venni

Én is nem reg valtottam le az FX-et, es durva, hogy egy ket helyen mennyivel erosebb az intel

Pedig arban nem sok kulonbseg van a ketto kozott

2014. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
döntöttem és PS4et veszek inkább mert ott a fix 60fps mindenhol megvan !:)
2014. júl. 29. 06:32
 25/27 anonim ***** válasza:
Az se rossz megoldasy ha csak jatekra kellene.
2014. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
JA a menüben nmegvan de a játkokban nem pl: grand turismo és az AC ban 30 fps van :P
2014. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló erre tudnál választ adni nekem ? http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..
2014. júl. 29. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!