Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről mit gondoltok? (VGA)

Erről mit gondoltok? (VGA)

Figyelt kérdés

[link]


A leírásában nem tudom azt értelmezni, hogy "Nem referencia hűtéses" (olvastam utána, hogy mi az de nem kerek valamiért) ez lebutított vagy tuningolt vagy vagy?



2014. júl. 26. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy a gyártó, jelen esetben az Asus, a saját hűtését szerelte rá.
2014. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából jó árban van, a hűtése szintén jó.

A nem referencia hűtés annyit tesz, hogy a gyártó eltért az AMD által megadottól. Ez egy jobb minőségű hűtést jelent. Általában pedig vagy csendesebb, vagy hatékonyabb hűtőt, vagy a kettő kombinációját jelenti.

2014. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm megy mindenkinek a zöld!
2014. júl. 26. 16:09
 4/6 BM-Striker ***** válasza:

A nem-referencia hűtés nem mindig jobb.


Pl a HD6000-es szériánál a gyártók azért használtak nem nem-referencia hűtést, mer az olcsóbb volt mint referencia.

2014. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem ez nem rossz hűtő mert régi gépemben a hűtő miatt ment el a hd5850-ös kártya addig nagyon elégedett voltam vele!
2014. júl. 26. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
a régi géped valószínűleg rosszul szellőzött illetve nem kapcsolhatott fel automatikusan a ref kártya ventije ezért sült meg ! nállam simán jó volt a hd 5850 ref mindig maxon vagy 100 % -on hajtottam a ventiket.
2015. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!