Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet érdemes vennem?

Milyen gépet érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Új gépet szeretnék venni,mert ami van már elég elavult és lassú.Nem értek hozzá nagyon.Ismerem az iPON oldalt,azt hallottam nagyon jó,össze tudom állítani magamnak.Ebbe szeretnék segítséget kérni tőletek,hogy tudnátok-e nekem összerakni valami gépet oylan 60-70ezer forint környékén.

Elsősorban játékra lesz.

Egy mellékes kérdésem az hogy egy olyan gépet ami szép grafikával,szépen akadásmentesen viszi a GTA V-öt(azért mert azt ismerem,a mostani gépem nem viszi,és tudom hogy azér van neki gépigénye) mennyiért lehetne összarakni?

Bármi kérdésetek van írjátok nyugodtan és köszönöm !



2014. júl. 23. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első kérdés: 60-70 ezerből még egy sima kis netezős gép is csak bajosan jön ki, játékra való meg maximum egy tűrhető használt.


Második kérdés: A GTA V-nek még nincs hivatalos gépigénye, az meg pláne csak a megjelenés után derül ki, hogy a bejelentett(len) gépigény mennyire fedi a valóságot. Szerintem úgy 150 ezer forint alatt nem érdemes rá készülni.

2014. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 toxic unicorn válasza:

lső kommentelohoz csatlakozom GtaV-nek gepigenye november fele a játék publikálása után lesz csak.

És igen erős gép kellene hozzá ugyanis ha visszaemlékszel gtaIV is milyen rosszul volt optimalizálva, :/ hatvan hetven ezerből lehet gamer pc-t csak videókártya nélkül AMD integrált vga-s megoldást, később veszel bele egy 50ezres videókártyát meg még 4gb ramot és máris jól vagy :D (r9 270x esetleg r9 280(x))

2014. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan igen húzós gépigénye nem lesz, motort nem cserélnek alatta, csak felturbózzák a GTA IV Rage motorját.


Annak idején a GTA III is bődületes gépigénnyel, pocsék optimalizációval jelent meg, a Vice City viszont minden téren jobb lett, pedig csak egy év volt a kettő között.


Gamer gépet pedig még videokártya nélkül sem lehet venni 70 ezerből. Valami nagyon elspóroltat esetleg. Az én gépem jelenleg az, amit a gamer kategória aljának tartok, ezt újonnan ~140 ezerből lehet kihozni. Videokártya nélkül 100 ezer.

2014. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát figyel, ahogy az előttem szólók is írták, ennyi pénzből még egy netezős gépet is nehéz kihozni, nem hogy olyat, amin a Gta V szépen, akadásmentesen fut. Ráadásul, honnan tudod, hogy milyen gépigénye van? Semmi hivatalos nincs róla.

Amúgy szerintem nem lesz olyan brutál gépigénye, már ha jól lesz optimalizálva.

2014. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oha!

Akkor igen el voltam tévedve az árakkal kapcsolatban !

Akkor átt kell gondolnom az egészet !

Köszönöm a válaszokat !

2014. júl. 23. 11:38
 6/7 A kérdező kommentje:
És a Gta V gépigényét nem tudom miylen lesz,csak nekem az olyasmi kaliberű játékok már nem nagyon futnak a gépemen,ezért nekem azok nagy gépigényűek.:)
2014. júl. 23. 11:39
 7/7 A kérdező kommentje:
esetleg ha valakinek elküldeném privátban milyen gépem van,akkor tudna segíteni hogy azt hogy tudnám megerősíteni?mit kéne kicserélnem?
2014. júl. 23. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!