Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy ilyen laptop...

Szerintetek egy ilyen laptop 13-ért elmenne?

Figyelt kérdés

[link]

Két éve ballagásomra vettem ennyiért, most szeretnék egy kicsit komolyabb asztali gépet venni. Össze is rakattam egyet 87000-ért, csak mielőtt megvenném a laptopot el kéne adni. A gép jó állapotban van, a töltőjét kellett csak kicseréltetni a szervízben, mert egyik éjjel kifüstölt a vihar miatt. Szerintetek mennyiért tudnám max eladni(jó lenne min 120ezerért, mert nem bukok rajta annyit)?


A válaszokat előre is köszönm :)


Ui.: A laptopon Windows 8.1 van (Igény esetén kerülhet rá Windows 7)! Még nem biztos hogy eladom, de akit érdekel, az írjon privátban és adok e-mail címet, hogy fel tudja venni velem a kapcsolatot!



2014. júl. 18. 15:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
ha el is adnám 100ért van rá vevő, meg gondolod vagy kérdezed? szerencsétlen ökör...-.-
2014. júl. 19. 11:39
 22/24 anonim ***** válasza:
Nézd aki ért hozzá az nem fogja meg venni 100 ért.
2014. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

istenem de gyerk fejjel gondolkodtok... érteni értek hozzá, valószínűleg ha valaki eladna egy ennél kicsivel is jobb laptopot használtan, 100 körül lehet megvenném

amúgy tényleg vége van már az egész témának, mert feleslegesen adnám el és raknék össze egy asztalit ha kisebb összegért akár kihozhatok belőle egy asztalival egyező teljesítményű gépet

2014. júl. 19. 11:48
 24/24 anonim ***** válasza:

itt az egyetlen aki gyerek fejjel gondolkodik, az te vagy.

Mit nem lehet azon elfogadni, hogy ha újonnan volt valami 2 évvel ezelőtt 130, az most nem fog 110-et érni?

(másrészt honnan veszed azt, hogy engem anyuciék tartanak el, honnan tudod, hogy én hány éves vagyok? )

És hát mondjuk ki, nem pont úgy viselkedsz, mint aki kijárt egy felsőoktatási intézményt...

Olyan vagy, mint valami 14 éves, aki a Minecraft-ból táplálkozik... Ne is haragudj, de ha nem mondtad volna, hogy már két éve kijártál egy főiskolát/egyetemet, akkor tuti azt mondtam volna, hogy általános iskolába járhatsz.

Egy kicsit meg kéne komolyodni ennyi idősen...

2014. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!