Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy ilyen laptop...

Szerintetek egy ilyen laptop 13-ért elmenne?

Figyelt kérdés

[link]

Két éve ballagásomra vettem ennyiért, most szeretnék egy kicsit komolyabb asztali gépet venni. Össze is rakattam egyet 87000-ért, csak mielőtt megvenném a laptopot el kéne adni. A gép jó állapotban van, a töltőjét kellett csak kicseréltetni a szervízben, mert egyik éjjel kifüstölt a vihar miatt. Szerintetek mennyiért tudnám max eladni(jó lenne min 120ezerért, mert nem bukok rajta annyit)?


A válaszokat előre is köszönm :)


Ui.: A laptopon Windows 8.1 van (Igény esetén kerülhet rá Windows 7)! Még nem biztos hogy eladom, de akit érdekel, az írjon privátban és adok e-mail címet, hogy fel tudja venni velem a kapcsolatot!



2014. júl. 18. 15:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
130 ezerért* elnézést elírtam:)
2014. júl. 18. 15:40
 2/24 anonim ***** válasza:

Sjna ne éri meg

[link]

ujonan ugyanilyet kapok

2014. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

esélytelen, hogy annyiért elmenjen.

Két évvel ezelőtt, már az új ára is kb ennyi volt.

Ennyiért újonnan jobbat kapsz, nem hogy használtan.

Nem tudom, hogy mennyi lehet a reális ára, de szerintem olyan 80 körül lehet.

2014. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Most csak összehasonlítás gyanánt... Amit belinkelt a #2es válaszoló, az a laptop kb nulla ugyanis egy olyan procival semmire nem megy vele az ember, meg a reális érték nem zuhan majdnem a felére két év alatt... Bocs de 110 ezer amit legalacsonyabban ajánlottak érte,mert nem egy szar laptop.

Meg most egy alig használt laptop windows 8.1-el biztos nem 80ezer mar csak a windows miatt is :p :D

2014. júl. 19. 06:23
 5/24 A kérdező kommentje:

Amúgy 2#-es az a laptop már csak azért sem éri meg 130-ért, mert gyengébb ennél és erre írtátok hogy nem éri meg :p ami elég ciki, hogy azt adják 130 körül, akkor ez már rég fölötte lenne újonnan is :)

Meg ha jobban utána nézel a két laptop között annyi a különbség, hogy a te általad linkelt gép gyengébb procival és gagyibb aksival rendelkezik, azon kívül minden más egyezik :D

2014. júl. 19. 06:31
 6/24 anonim ***** válasza:

attól még hogy 1.8ghz nem gyengébb(a videokártya is gyengébb volt nálad de mindegy)

[link]

(ha a thinkpad sorozatra mondod azt hogy gyenge minőségű)

itt még az előzőnél is előresebb a processzor 6 cellás akku.

2014. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os!

Jelezném hogy a két videókártya közt a különbség csak a gépen való játék futtatásánál látszik meg ( mind a kettő 2gb,de az enyém 850MHz, míg a másik csak 750( hiába van 775 a dobozra írva, ha nem bírja a 710M még a 760-at sem)), de mivel 1,8 GHz-es proci van abban az asusban ezért kb nulla a különbség ami látszik (nem ártana megnézni mielőtt okoskodsz)lenovo gépek meg nem érik meg, mert az egész egy gagyi műanyag házzal van ellátva, amibe még a kijelző sincsen rögzítve (lásd: új LG tv-k), tehát ha megnyomod a szélén, beesik az egész monitor. Asus laptopok esetében ez a probléma nem áll fenn, mivel a monitor nem csak a látható felületen van, valamint egy alumíniumházas gép kevésbbé könnyű ugyan, de sokkal jobban bírja a megpróbáltatásokat.(Az a fajta Asus amit te belinkeltél kb semmit nem bír, mai játékokra, vagy nagyobb gépet igénylő programok használatára alkalmatlan, amit meg én adnék még a mai játékok is pár apróbb trükkel szaggatás mentesen futtathatóak ( a lenovot meg hagyjuk ahogy van nem akarom már fikázni azt is).)

2014. júl. 19. 08:12
 8/24 anonim ***** válasza:

(amugy megjegyezném a thinkpad sorozat eléggé jo minőségű)

[link]

(ha a dell minőségével is bajod van)

ez a processzor jobb a tiédnél jobb videokártya van benne több ram

2014. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De azért hogy a lenovo se maradjon ki: megint ott vagyunk, hogy 2,4 Ghz proci egy Intel HD Graphics 4000-es videókártyával megint egy nagy nulla, ha valami komolyabbat akar csinálni az ember (játszani meg hasonlók), DE (megint aza fránya de) maga az Intel HD Graphics 4000 kb annyira jó egy 2,4-es proci mellett, hogy kitörölhetem vel a seggem ennyiért (már bocs de ez igaz). NAgyon rövidre fogva: az Intel és az nVidia között hatalmas különbségek vannak , ugyanis ha van egy Intel videókártyás géped, meg egy nVidia-val felszerelt géped(pl nekem a laptop 610M- 2Gb, tesőm gépe ugyanilyen felszereltséggel egy intel hd-val) akkor teljesen mindegy melyiket preferálja az ember jobban be kell vallani, hogy az nVidia fényévekkel elmegy az Intel mellett. Meg csak érdekesség képpen: az nVidia 3 éve (2011-ben) jobb minőségű, de ugyanolyan teljesítményű videókártyákat készített, mint tavaly (2013-ban) (lásd 610M és a 710M közötti cefet nagy hasonlóságot).
2014. júl. 19. 08:27
 10/24 A kérdező kommentje:
Na azért ne hazudj már magadnak a procival :P 1,9GHz a 2,3-mal szemben nekem valahogy nem tűnik jobbnak, a videókártyánál meg csak a GPU Display-ben van különbség azon kívűl a 610M mindenben veri a 820M-t, tehát megint ott vagyunk hogy csak a kijelzőn látod nem máshol
2014. júl. 19. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!