Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki össze tud rakni nekem...

Valaki össze tud rakni nekem 1,5 millió forintból egy erőművet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan ezt furcsállják hogy ennyiből, de nagyon nagy feladatokra tervezem a gépet. MInimum egy SSD legyen benne, és jó lenne minél több hely is. Videokártya fontos játék, modellezés, és egyéb kártyaigényes feladatokra. A processzor renderelésre, programozásra, játékra, és egyéb nagyon igényes feladatokra kellene. A ram az legyen 64 GB a legjobb márkából, ez is fontos, de ezt nem részletezném miért. A táp, hűtő, ház stb már rátok van bízva. Nagyon fontos lenne. (Ne kérdezzétek hogy miért ennyiért veszek csak írjatok). Illetve egy jó monitor se ártana de azt még + 100k-ból írjátok, ne a gép árából.

2014. júl. 15. 17:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha 32GB Ram vagy akarmennyi ram utan azt irja a vegen hogy KIT akkor a ketszeresset kell venni!
2014. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Videószerkeszrés és modellezés igényel sok ramot. Egyébként nem tudom, miért kell a legdrágább alkatrészeket megvenni. A legdrágább nem mindig a legjobb is egyben. Még gondolkozok a konfigon, hogy azért maradjon is valami, ugyanis ha ennyi pénzed van, akkor megvárhatnád a DDR4-szériás alkatrészeket. A jövőévben lehet majd kapni őket, és kezdetben elég drágák lesznek //processzor, memória és alaplap. Megérné.
2014. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Akkor egy reális konfigot írjatok bármennyi lehet 1,5-ig, és a legjobbak legyenek ne a legdrágábbak. Amire kell: videószerkesztés, modellezés, renderelés(c4d, vegas, 3dsmax stb..), programozás(visual studio stb..), Játék motorokkal való fejlesztés(Unity3d, cryengine, unreal engine stb...), Képszerkesztés, zeneszerkesztés, és virtuális gépek amiből egy csomó fog futni szinte egyszerre, meg még általános felhasználás(internet, film stb...), és még sok mindenre ezeken kívül.
2014. júl. 15. 18:50
 14/22 anonim ***** válasza:
A DDR4-es ramok alaplapok csak jovobe jelenek meg es addig van egy kis ido!
2014. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Ha en a te helyedbe lennek akkor a legeslegelso konfiguraciot vennem meg! Szerintem az a legjobb! De maskulonben ezt neked kell majd eldonteni!

U.i: Varnek 1-2 napot mas valaszokra is! :)

Jol donts!

2014. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

[link]

+ez a procihűtő [link]

2014. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
összes konfig közül az enyém volt a legjobb....
2014. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
"A sok pénz megrészegít..." Semmi értelme elkölteni mindet. Szerintem legjobb lenne összerakni most egy gépet max 400 000-ből, mert annyiból még a hülyék is összeraknak egy nagyon erőset, és eltenni a többit. Egyébként nem érdemes ennyi pénzt ölni számítógépbe, mert szinte évente jönnek ki újfajta alkatrészek, technológiák. Szóval, ha megvárnád a DDR4-et, akkor kapnál hatalmas mennyiségű és nagyon gyors, akár 4266Mhz-t egy modulon. Ez sokkal jobb lenne videószerkesztés, vagy hasonló képi munkákhoz. Ezek a memóriák sokba fognak kerülni, és tényleg kellene rá ha legalább 1MFt-t, mert ugye ezekhez újfajta, veszettül erős processzorok fognak jönni, meg a DDR4 foglalatos alaplapok.
2014. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
akkor megvárom
2014. júl. 16. 12:55
 20/22 anonim ***** válasza:
24%

Videókártyának ez a legjobb(1 millió csak a vidikártya): [link]


vagy ez: [link]

2014. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!