Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok küldeni olyan headset...

Tudnátok küldeni olyan headset-et 5000 ft körül aminek jó a mikrofonja és jól lehet gamelni?

Figyelt kérdés
Amik eddig voltak nekem hamar eltörtek és recsegtek...
2014. júl. 15. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Abszolút nem bántásból, de 5000-ért ilyet kapsz. Hamar lehámlik a párnákon lévő réteg, gyenge anyagminőség, egy idő után tönkremegy a mikrofon/hangszóró és recseg, stb stb.

Ez ilyen sajnos ebben az árkategóriában, kb egy évig használod utána kuka.

Én ezt tapasztalatból mondom, mert kb én is ennyiért szoktam venni, de a következőre tuti rászánok egy nagyobb összeget, mert kifizetődő. Még 2010 őszén vettem egy fülhallgatót, nem akarok hazudni, ha jól emlékszek közel 10k volt.

Mai napig működik hibátlanul, pedig napi használatban van, sokszor csak zsebbe rakva, vagy táskának valami kisebb zsebébe.

Kifejezetten ajánlható mikrofonos headset (amiknek a hangminősége ebben az árkategóriában mindig rosszabb, mint a nem mikrofonos társaiké) azt gondolom nincs.

2014. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többet kéne rászánni, 1 millióból se kapsz Audi-t.
2014. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hidjétek el én is tudom, de most vettem új gépet és így elég szar és gondoltam csak akad kivétel... Tudnátok egy jó headset küldeni akkor?
2014. júl. 15. 19:22
 4/4 anonim válasza:

Sharkoon Rush Core. [link]


Nekem is ilyen van, teljesen meg vagyok vele elégedve.

2014. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!