Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítene nekem? Nem jó...

Valaki segítene nekem? Nem jó a headset-em mikrofonja én meg nagyon nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

ilyen headset-em van

[link]

ilyen laptopom

[link]

ezen kívül kell még valami infó?


Eddig tökéletesen működött, már vagy 2 éve megvan, kb 2 hete használtam utoljára a mikrofont, eddig nem volt semmi baja, most meg nem működik. Pedig tudtommal nem állítottam el semmit és nem változott semmi. A hangszóró része pedig működik rendesen. Valaki tudna segíteni hol és hogy tudom megnézni mi vele a probléma? Már ha meg lehet nézni...

Vezérlőpultban nézegettem hátha okosabb leszek, de nem lettem..:)


2013. aug. 26. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Jobbklikk a hangszóróra az óra mellett > Rögzítőeszközök > Jelöld ki a mikrofont > Tulajdonságok > Figyelés fül.


Itt nézd meg, hogy az energiagazgálkodásnál nincs-e bejelölve az "automatikus letiltás energiamegtakarítási célból".


A "jelszintek" fülön pedig nézd meg nincs-e nullára húzva.

2013. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A figyelésnél nincs bejelölve amit mondasz, a jelszinteknél meg a mikrofon résznél 6-on van, a mikrofon erősítése viszont 0,0 dB. Nem tudom ez jó vagy nem.

Viszont ahol a rögzítőeszközöknél ki lehet jelölni a mikrofont ott van egy vonalbement rész alatta és ott azt írja hogy nincs csatlakoztatva. Gondolom annak nem úgy kéne lennie, nem?

2013. aug. 26. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoktad ki-be huzigálni? Ha igen talán megtört a vezeték vagy a csatlakozó nem jó.
2013. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoktam kihúzogatni, de nem hiszem hogy megtört volna, meg csak egy kis 10 centi ami külön van válva fülhallgatóra meg mikrofonra, ha a közös tört volna meg akkor egyik se lenne jó, nem? Amúgy meg a csatlakozó se hiszem hogy rossz, felismeri a gép ha kihúzom meg bedugom.
2013. aug. 26. 21:13
 5/7 anonim válasza:
Az első válaszoló által elmondott helyen nincs a jelszint menüpontban a mikrofon lenémítva? Ez okozhatja szerintem a problémát!
2013. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 A vonalbemenet az teljesen más, azzal nem kell foglalkoznod.
2013. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A jelszinteknél nem tudom mi számít jónak. Írtam hogy "mikrofon résznél 6-on van, a mikrofon erősítése viszont 0,0 dB" Viszont nem hiszem hogy bárki is elállítgatta volna, eddig meg jó volt. Magától meg táncsak nem állítódik el..:) Így nem tudom még mindig mi a baja.
2013. aug. 31. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!