Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet, hogy bedugtam a...

Mitől lehet, hogy bedugtam a HDMI kábelt és össze ugrik a kép?

Figyelt kérdés
Vettem az új monitorhoz egy HDMI kábelt és össze kötöttem a gépel eddig jól ment D-sub kábellel de gondoltam cserélek de valamiért össze húzza a monitoron a képet. Monitor: LG 23MP75HM VGA: ASUS 7850 frissítést is szedtem hozzá illesztőt is de semmi ... gépen viszont azt írja,hogy felbontás 1920x1080 ami a monitor max felbontása az jó csak még is össze ugrik az nem jó.

2014. júl. 14. 21:20
 1/3 blogger43 válasza:
ha amd procid van a hdmi nem nagyon kedveli az amd procit mert a hdmi intel fejlesztés
2014. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 blogger43 válasza:
nelam is ugyan ez van amd procim van a barátomnak majd nem ugyan ojan gépe és monitorja van csak neki intl procia és hibátlanul visz (atol még az amd job)
2014. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
AMD a proci egy FX6100 es de meg oldottam ! AMD Catalyst Control Center és ott be lehetett állítani !
2014. júl. 15. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!