Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik fel egy óra...

Miért melegszik fel egy óra alatt 80 fokra a laptop CPU?

Figyelt kérdés

Teljesen lelassul sőt csak döcög. Megy a ventillátor és nem láttam rajta semmi koszt. Folyamatosan nyomja meleget. Tettem alá 4 pöcköt, hogy mozogjon alatta a levegő, de semmi.

Lehet a végét járja? (kb6 éves fujitu siemens li1704)



2014. júl. 14. 12:01
 1/8 halalfalo ***** válasza:

Mikor volt rendesen kitakarítva és újrapasztázva?

Remélem nem 6 éve. :)

2014. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha a gyárban megcsinálták akkor ott volt legutóbb.
2014. júl. 14. 12:05
 3/8 halalfalo ***** válasza:
Akkor szét kéne szedni, kitakarítani és újra pasztázni.
2014. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Annyit még értek, hozzá, hogy lecsavarozom a hátlapot, de hogy belül mi micsoda ahhoz nem értek. Számgép kisüzletben megcsinálják vajon?

Ha meg is, biztos nem azonnal. Mert ott hagyni biztosan nem fogom.

2014. júl. 14. 12:18
 5/8 halalfalo ***** válasza:

A kitakarítást legalább évente, a pasztázást meg legalább 2 évente meg kéne csinálni, 6 év rengeteg!

Ha van hozzáértő ismerősöd, vidd hozz, ha nincs akkor marad a szervíz.


Szóba jöhet még egy hűtőpad, de ez nem oldja meg gyökeresen a problémát, inkább csak elfedi.

2014. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, nagyon meleg lett az egész laptop a hűtő meg csak "károgott". Szervízben megcsinálták.


Szerintem vidd el valahova, ha nem értesz hozzá, ott majd kitakarítják, és vegyél egy hűtőpadot ha lehetséges.

2014. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi

Majd akkor keresek valami szakit hozzá.

Azt nem tudja valaki, hogy mennyibe kerülhet egy ilyen művelet. Nem pontosan csak kb.

2014. júl. 14. 13:41
 8/8 halalfalo ***** válasza:
Attól függ. Én egy ezresért, vagy 2 csokiért megcsinálnám, de ha valakinek "informatikai végzettsége van" lehet, hogy még 4-5 ezret is elkér érte.
2014. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!