Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopom túl melegszik?...

Laptopom túl melegszik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval,ma vettem HP ProBook 4510S -t,használtan,4GB Ram,200GB HDD,intel core 2 duo t5870 2.00 Ghz-es proci 2 magos,Videó kártya: ATI Mobility Radeon HD 4300,nos be telepítettem az AIDA64 Programot,és néztem a hőmérsékletet mivel a szellőzőnél eléggé melegszik,rendesen meleg levegőt fúj,és azt szeretném kérdezni hogy túl melegedik a gép ? Pedig gyári 2 GHz-en megy,és a Proci 70 Fokot mutatott majd azonnal lement 59 fokra majd 40-re,ha elindítom a böngészőt akkor össze vissza ugrál,45-50 Fok,nekem elég érdekes és nem szeretném ha kiégne,ezért szeretnék segítséget kérni. Előre is köszi.

2013. dec. 7. 16:06
 1/5 macika55 ***** válasza:

Elég gyenge laptop nem kellett volna megvenni.

Ez sajnos melegedős fajta,a proci bírja magasabb hőfokon is.

A VGA Chip viszont kiolvadhat előbb utóbb.

Régi gépet nem szabad venni,pénzkidobás.

Vidd el szervizbe,pár ezer forintért kitakarítják újrapasztázzák.Átnézik milyen a venti.

2013. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,valójában nekem csak internetezésre,néha filmnézésre és néha kisebb játékokra kell,rendben amint tudom elviszem,amúgy meg jól is néz ki meg azért nem annyira gyenge szerintem,laptophoz képest persze.
2013. dec. 7. 16:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyit kifelejtettem hogy,nekem van egy rendes asztali gépem,a laptop az arra van hogyha az asztali gép elromlik vagy valami akkor tudjak azon netezni,meg apám is szok rajta netezni,szóval 1 hónapba,minden szombaton és vasárnap szok lenni használva 2-3 órát,szóval szerintem arra meg megfelel.
2013. dec. 7. 16:34
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

60-70 fok normális kőmérséklet.


Szedd szét és pucold ki a hűtését, itt van hozzá a szervízkézikönyv, maga a gép könnyen szerelhető.

[link]

2013. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz,rendben,akkor remélem kibírja 1-2 évig.
2013. dec. 8. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!