Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek?...

Milyen videokártyát vegyek? (régi PC-be)

Figyelt kérdés

Van egy régi gépem, amit odaadnék a kistesómnak, had játsszon rajta.(régebbi játékokkal) Csak az a baj, hogy a videokártyája már rég tönkrement és ki lett dobva. A típusára nem emlékszem.


Venni szeretnék bele egy "új" videokártyát, de olyant, hogy azért egy-két régebbi játékkal elbírjon.


Processzor: Intel Pentium IV 2.80GHz

Alaplap: ASUS P4S800 - MX/S


Már néztem kártyákat, de nem tudom hogy milyent kéne vennem...


Teljes új konfig nem kell. Ez elég neki, csak egy videokártya kéne bele. Mondjuk hogy a SWAT4/SWAT4 The Stetchkov Syndicate jól fusson rajt.


Hálás lennék, ha esetleg linket is küldenétek, hogy honnan tudnám megvenni. Előre is köszönöm!



2014. júl. 13. 00:39
1 2
 11/15 kislaki ***** válasza:

[link]


én úgy látom,hogy az övén van pci foglalat és butaság amit mondtál ha jól értettem mert az én lapomon volt PCI foglalat!és igen,valóban tényleg nem lehet összehasonlítani.utána kell szépen olvasni nekik! és pci-e-ről szó nem volt.AGP-s linkek meg az én pci-s vga-m volt csak linkelve

2014. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Már én se tudom mi lenne a legjobb, szerintem kérdezz rá itt is:

[link]

2014. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Feltettem.
2014. júl. 13. 13:44
 14/15 A kérdező kommentje:
Illetve rákérdeztem... :)
2014. júl. 13. 13:45
 15/15 A kérdező kommentje:

Azt mondják, hogy elvileg tudnia kell kezelni, de lehet hogy lassabb, mint az AGP. Szóval akkor jó lenne bele a PCI is... Nem tudom. Még majd eldöntöm. Az a kártya, amit kislaki írt az azért szimpatikusabb, mert új, és mert van hozzá driver lemez és doboz, papírok, stb.. Szerintem újonnan talán jobban megéri venni, mint használtan. De mondom, még gondolkodni fogok rajt...


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2014. júl. 13. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!