Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek?...

Milyen videokártyát vegyek? (régi PC-be)

Figyelt kérdés

Van egy régi gépem, amit odaadnék a kistesómnak, had játsszon rajta.(régebbi játékokkal) Csak az a baj, hogy a videokártyája már rég tönkrement és ki lett dobva. A típusára nem emlékszem.


Venni szeretnék bele egy "új" videokártyát, de olyant, hogy azért egy-két régebbi játékkal elbírjon.


Processzor: Intel Pentium IV 2.80GHz

Alaplap: ASUS P4S800 - MX/S


Már néztem kártyákat, de nem tudom hogy milyent kéne vennem...


Teljes új konfig nem kell. Ez elég neki, csak egy videokártya kéne bele. Mondjuk hogy a SWAT4/SWAT4 The Stetchkov Syndicate jól fusson rajt.


Hálás lennék, ha esetleg linket is küldenétek, hogy honnan tudnám megvenni. Előre is köszönöm!



2014. júl. 13. 00:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én innen vennék használtat:

[link]


Arra figyelj, hogy AGP-s legyen. Biztosat mondani nem tudok, mert nem ismerem a játékot, meg ebben a korban még nem követtem figyelemmel a VGA piacot, úgyhogy nem látom át teljesen jól. Viszont egy 6600GT, vagy 7600GT szerintem elég lenne neki, de azért várd meg más válaszát is.

2014. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
előző hozzászóló nagyon jó linket küldött. az ati x1650 pro pl egy nagyon jó kártya, ha nagyon izmosat szeretnél akkor ati hd 3850 vagy nvidia 7800gt. és én is csak azt tudom mondanin hogy figyelj hogy agp-s legyen a csatolója
2014. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kislaki ***** válasza:

ajánlanék én egy ilyet!

[link]


PCI csatlakozású! nekem is ilyen volt a régi gépemben!az is ilyen volt mint a tiéd csak p4p800se volt! nálam annó bevált :)

2014. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettetek!


Mentek a zöld kezek. :)

2014. júl. 13. 12:13
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért legyen mindenképp AGP-s a csatolója? A PCI-s nem jó?
2014. júl. 13. 12:30
 6/15 kislaki ***** válasza:
keress rá egy pci (amit én linkeltem) és egy agp vga adataira és szerintem hasonlítsad össze :)
2014. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kislaki ***** válasza:

[link]


[link]


tessék! hasonlítsd össze :)

2014. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3. hozzászóló érdekes mert még az se sem tudott pci-t csak agp. és amiről te beszélsz az p4P800 nem p4S800


azért nem jó pci-e mert olyan csati nincs a lapodon. agp-s van csak rajta

2014. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem PCI-express-t írtam, hanem sima PCI-t. De akkor szerintetek ezzel is jó lenne? Mert én most már össze vagyok zavarodva...
2014. júl. 13. 12:59
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy érzem mintha egy kicsit összekeveredett volna itt a PCI és a PCI-E. Sima PCI-ról volt szó, ami nem biztos, hogy rossz ötlet, nekem nem jutott eszembe.


kislaki: Nem lehet két VGA-t specifikációk alapján összehasonlítani.

2014. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!