Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Utólagos porszűrő? Valami...

Utólagos porszűrő? Valami ötlet hogy hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy kb 15 éves házam és nekem az meg is felel kivéve hogy alapból olyan helyen lakom hogy takarítás utáni 3. napon már kergetőző porcicákkal találkozom és ez a gépemen is meglátszik. Tudtok valami megoldást hogy a jelenlegi gépházamra valami porszűrőt tehessek? (barkács is érdekel)
2014. júl. 12. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Porszűrőt? Ne nevettess...

Felforrna az alaplapod, és kiégne a fenébe. Szabad átjárás kell a levegőnek a gépházban, nem szabad hogy gátolja akármi is. Már ha le van véve a gépház oldala, az is fűt, ugyanis nincs meg a megfelelő légáramlat. Nem véletlenül találták ki azt az oldalára. Nem még ha ráhúzol a gépre egy harisnyát... Ha netán megtennéd, és nem égne ki a géped egyik alkatrésze, biztos hogy nem lenne rajta por, leégne az alkatrészekről.


Havonta kell takarítani sűrített levegős kompresszorral, és kész. 2 perces munka.

2014. júl. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor meg minek találták ki a porszűrőt? azért tettem fel a kérdést hogy hátha tud valaki valamit, a te válaszod meg olyan mintha azt mondtam volna hogy belerakom egy szatyorba aztán az jó e.

Scaleo 600as házam van és levett oldallal jobb a hűtésem,legalegalábbis a számok ezt mondják.

2014. júl. 12. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

1.


Mint már említettem, felesleges a porszűrő, több kárt okoz mint hasznot. Azért találták ki, mert vannak olyan emberek akik lusták takarítani, vagy műhelyben tartják a gépet. Például autószerelő, vagy hasonló. Oda kell porszűrő, lakásban nem látom egyáltalán értelmét. Havonta meg ki tudod csapatni kompresszorral a port, nem nagy munka.

De részemről azt csinálsz amit jónak látsz, én csak a véleményemet írtam le, az már a te dolgod, hogy mit kezdesz vele.

2014. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jólvan köszi
2014. júl. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!