Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A jó videókártyánál mit...

A jó videókártyánál mit vegyek figyelembe?

Figyelt kérdés
Szeretném ha az újabb játékok szépen futnának, gondolok itt a battlefield 4-re, crysis 3-ra, watch dogs-ra. 1 vagy 2gb-os GDDR5-ös kártyát akarnék, és egy jó kártyánál mit kell figyelembe venni? Órajel, felbontás, stb? Nem akarok százereket rászánni, használtan akarnék venni, 25-30k körül. Használtan azért olcsóbb!

2014. júl. 6. 11:14
1 2
 1/11 Stark2000 ***** válasza:
[link] +5.000Ft-ot szorítsál bele.
2014. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

még gyüjts inkább 20k-t és utána vegyél garanciális újat, SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NE VEGYÉL HASZNÁLT DOLGOT, főleg ami garancianélküli.... Lehet hogy te nem tapasztalod, hogy hibás lenne abban a 10perc tesztelésben, de majd idővel szépen minden hiba előjőn, és akkor cseszted, hogy miért vettél használtat:)

Előzőre ne halgass, hidd el csak szarul járnál vele:)

Én inkább ezt venném 30k-ét:

[link]

ezt 50k:ért [link]

az 50 ezres, már visz mindent ultrán:) persze kell mellé 1 jó proci és 8gb ram!

TÉnyleg ne vegyél használtan, mert megbánod:) Aki nem hozzáértő mármint nem tud mindenről, azt nagyon könnyen átverik:)

2014. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=We2imXE-LmA

r7 260x-ről itt egy videó, egy jó proci mellett, (i5) meg 6-8 gb rammal, simán viszi fullhdban:)

én a helyedben ezt venném:) és ez a videó ugyan azzal a kártyával készült, mint amit ajánlottam 30k-ért

2014. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2014. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten Watch Dogsra akarod, akkor Nvidiával jobban jársz. Viszont AMD-ből olcsóbban kijössz.
2014. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem gyűjtened kellene még egy keveset és ezt a garis Gigabyte GTX 660 OC 2GB videokártyát 33k-ért érdemes lenne megfontolni, ha a használt is megfelel.


[link]

2014. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ez garanciális? KIPROBÁLÁSI GARANCIA:DD és ha 1 hét múlva bekrepál? Hagyjuk már:D mindenképpen r7 260x-et vegyél4444!!!!négynégx!!!
2014. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Stark2000 ***** válasza:
2# Lehet hogy neked rossz tapasztalatod volt a kártyákkal kapcsolatban, de nekem elég szépen ketyeg még most is a HD7790 es kártyám amit 1 éve vettem használtan. A kártya nem volt túl húzva, se semmi, és 1 hónapos csere garanciát is kaptam (vagyis, hogyha a kártya beszarik, a pénzt vissza kapom), és képzeld, azóta sem történt semmi... Használtan megéri videokártyát venni, ha van rajta garancia, vagy ha a tulaj ad hozzá csere garanciát. Újonnan 30.000Ftért az R7 260X a legjobb kártya amit tudsz venni, de annyiból használtan jobbat veszel. És egy percig se hidd azt, hogy az új kártya nem fog meghibásodni előbb vagy utóbb!
2014. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha meghibásodik ott van rá a garancia:) a használtakra nincs, nézd meg ott linkeltél, nincs sehol garancia:)
2014. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazad lehet, ez a kipróbálási garancia nem eléggé megnyugtató, viszont akkor, ezt az ASUS GTX660-DC2-2GD5 2016.01.01-ig IPON garis vga-t.


[link]

2014. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!