Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell figyelembe venni egy...

Mit kell figyelembe venni egy videokártyánál?

Figyelt kérdés

Mitől illetve mikor jó egy videokártya? Én játékokhoz szeretném használni, de nem tudom hogy milyet vegyek!

Kérlek válaszoljatok!



2012. dec. 8. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi pénzt szánsz rá? de amúgy kb az esetek 90%-ában inkább ATI HD- kártyát ajánlanak :D . mert jobb ár/minőség arány mint az nvidia-nál. ezek közt keresgélj
2012. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rasta Joint ***** válasza:
Megnézed,hogy az adott árkategóriában milyen VGA-kat kapsz, és nézel róluk normális játék teszteket, és ebből leszűrhető, hogy melyik a legjobb annyiért. Mennyiből szeretnél venni?
2012. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából nekem min1 milyet veszek, csak a játékok fussanak jól rajat!amúgy melyik a fontosabba sávszélessg vagy a memória nagysága?
2012. dec. 8. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

ezen felesleges ennyire agyalni am.

ha neked mindegy, akkor tessék. ezen tuti jól fog menni minden.

[link]

2012. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!