Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen LAPTOP-ot vegyek a...

Milyen LAPTOP-ot vegyek a lányomnak (15 éves)?

Figyelt kérdés

Szeret Facebookozni, a SIMS-el játszani, Photoshopot és Pinnacle Video szerkesztőt is használ, Netezik, zenét hallgat, filmeket néz.

Most 8-10 órát is használja a gépemet, ami egy Packard Bell Easy-Note F4081, ami melegszik, néha lefagy.

Egy jobb hűtésü gép kellene max. 130 ezer forintig.



2014. júl. 5. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha videót szerkeszt, photoshoppol és filmeket néz, akkor vegyél neki PC-t...
2014. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#2 A lányok inkább laptop-ot szeretnének, mint PC-t, mert a laptop szerintük ízlésesebb, a fiúk általában PC-t, én is inkább valami szép zöld ventis, atomerőművet kérnék, mint egy ezüstszínű laptopot.
2014. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#2 A lányok inkább laptop-ot szeretnének, mint PC-t, mert a laptop szerintük ízlésesebb, a fiúk általában PC-t, én is inkább valami szép zöld ventis, atomerőművet kérnék, mint egy ezüstszínű laptopot.



te nem vagy ép.. csak nőnek lehet laptop és pasinak pc? -.-



válasz: nekem lenovo-m van már van legalább 3éves semmi panasz rá, ajánlani tudom csak

2014. júl. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!