Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tablete (ke) t javasoln...

Milyen tablete (ke) t javasolnátok?

Figyelt kérdés
Körülbelül 100-150 körüli áron szeretnék venni. Légyszi samsungot ne javasoljatok, mert abban már sokat csalódtam. Az Ipad air nagyon tetszik, csak biztosan van jobb vétel annál, meg a telefonom androidos (xperia z1 compackt), ezért talán egy androidos jobb lenne a kompatibilitás miatt.

2014. júl. 5. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
No-nameeket semmiképp, androidot sem javaslok, én 3-4 androidon keresztülmentem, mire az iPad miniig eljutottam... tesztként vettem, nagyon elégedett voltam vele és mikor kijött az Air utána vettem olyat. Van még egy Windows 8.1 tabletem is, ezzel sincs baj... androidot ne, de főleg ne no-name-t, max Asus-t, vagy Sonyt...
2014. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
nem ajanlom , kinabol venni, en mar rendeltem , ami sose erkezett meg , a penzbol valamennyit visszakaptam , de rafizetes volt az egesz ,
2014. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ujgsm.hu -n próbálj meg ipad 4g-t vagy airt venni

4g ből jelenleg csak 16gb s van az 100ezer.

air ből a 32gb s 150ezer. Nekem is az van (csak nekem 128gb-s) nagyon ajánlom

2014. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

előző is én voltam, itt a link:

[link]

2014. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!