Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tablete (ke) t javasoln...

Milyen tablete (ke) t javasolnátok?

Figyelt kérdés
Körülbelül 100-150 körüli áron szeretnék venni. Légyszi samsungot ne javasoljatok, mert abban már sokat csalódtam. Az Ipad air nagyon tetszik, csak biztosan van jobb vétel annál, meg a telefonom androidos (xperia z1 compackt), ezért talán egy androidos jobb lenne a kompatibilitás miatt.

2014. júl. 5. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez nem éppen tab. És olcsóbb is. De ez a miui felület nekem nagyon bejön ezért ezt vettem.

[link]

2014. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy mire használnád?

2014. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100e-ért iPad4? Az auchanban láttam a múlkor ennyiért.
2014. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Internetezés, filmezés, olvasás. A lényeg, hogy gyors legyen és ne fagyjon be soha, mert az nagyon feldühít... Ezért nem bízom a samsungban, mert az én galaxy s telefonom is szörnyen működött, de az már tényleg ciki, hogy öcsém galaxy s4 telefonja is kikapcsol folyton meg lefagy. És a zsebében betört a kijelzője... Szóval valamilyen szinten fontosnak tartom a márkát meg az emberek véleményét. Hiába van ráírva, hogy négy magos proci meg egyéb jó hardwer, attól még működhet rosszul.
2014. júl. 5. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z2 Tablet
2014. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Olcsóbb, de az én javaslatom: nexus 7 (2013)

Nem tudom, hogy a 7 col neked megfelel-e, de ez szinte biztos, hogy nem fog fagyni, és frissítve is lesz még sokáig. Ha kicsit átalakítgatnád (custom ROM, stb.), akkor is ideális vétel, mert rengeteg ilyen dolgot találsz hozzá.

Vagy LG G Pad 8.3 <- szerintem a 8 col fölötti tabletek androidos királya, és árban még ez is benne van.

2014. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az iPad air-nál nem igen fogsz jobbat találni, mivel az sokáig lesz még frissítve, ellenben az androidosok max. 1 évig a kiadástól számítva. lletve sok alkalmaZás ios exkluZív.
2014. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyetertek a #7-essel, iPad Air, annal jobb nincs.
2014. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És azt nem tudnátok leírni, hogy hol lehet jó áron beszerezni? Például jó lenne a 32gigás 4g ipad esetében 220 helyett 150-et fizetni :)
2014. júl. 11. 22:13
 10/14 A kérdező kommentje:
Még azon gondolkodtam, hogy kínából kéne rendelni 40-ért egy no name tabletet :D Csak ugye ki tudja, mikor esik szét vagy napi hány alkalommal indul újra.
2014. júl. 11. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!