Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok Tableteket,60-70k...

Ajánlanátok Tableteket,60-70k FT-ért?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg legjobban és miért ?

Többet is mondhattok csak indokkal!



2014. júl. 5. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ennyiért tuti nem kapsz jobbat!


Szerintem ez a legjobb tablet amit el tudsz képzelni. Ráadásul mivel 7"-es ezért nagyon könnyű a hordozása stb. Most már egy 5 mp-s kamera is került rá.

Előnyök:

Ár/érték arányban a legjobb tablet. 80k alatt nem nagyon kapsz jobbat.

-Full HD kijelző

-Snapdragon S4 processzor

-Vékony kialakítás

-Elképesztően nagy teljesítmény

Hátrányok:

NINCS

2014. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első válaszoló által említett Nexus 7 2013 van, picit drágábban vettem anno, de az több, mint fél éve volt. Remek készülék, minden akadásmentesen fut, friss Android verziók szinte elsőként jönnek erre a készülékre.


A kijelző minősége gyönyörű és meglehetősen fényesre lehet állítani. FullHD felbontású, kristály tiszta képe van. A CPU-ja erős, és jó a grafikus chipje is. Az aksija nem is tudom, nincs nagyon viszonyítási alapom, meg vagyok vele elégedve, bár lehetne kicsit nagyobb kapacitású, viszont legalább a gyári töltője gyorsan tölt, szóval ez sem igazán probléma. Apropó, gyári töltő, én ahonnan rendeltem, onnan egy amerikai szabványú konnektorhoz való töltőt kaptam, vennem kellett hozzá egy átalakítót, szerencsére azt is nagyon olcsón megúsztam. Addig USB-ről töltöttem, de az tényleg nagyon lassú volt, még az USB 3.0-s töltés is lassabba gyári töltőhöz képest.


Kamera talán a gyengéje a készüléknek, eléggé átlagos, jó fényviszonyok között szép képet csinál, de gyengébb fényviszonyok között egyáltalán nem. Videofelvétel nagyon szép, FullHD-be rögzít. Nincs SD kártya bővítőhelye, de külső eszközzel megoldható. Igen, ahogy előttem mondták, kell egy külön szoftver hozzá, vagy rootolni kell a készüléket és mindjárt sokkal több lehetősége van az embernek ilyen téren is. Én rootoltam és nagyon tetszik az, amit nyújt a készülék.


Hangzása sem rossz, két hangszóró van benne.


És nem elhanyagolható, hogy 2GB RAM van a készülékben, ami szerintem bőven elég.


Én nagyon elégedett vagyok vele, jó ár/érték arányú (pláne a mostani árát nézve), teljesítmény terén még mindig nagyszerűnek mondható (Antutu benchmark olyan 19000-20000 körül mér), jó a támogatottsága, nem egy agyon buherált Android rendszer van rajta, hanem egy teljesen alap rendszer (persze ROM-okkal lehet játszadozni), a 32GB tárhely rengeteg programnak elég. Igazából bármi, amit kipróbáltam rajta, probléma mentesen futott.

2014. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat :)

Akkor ezt fogom venni, nekem is tetszik:)

2014. júl. 5. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:

+1 a Nexusra

Szuleimnek vettem Karacsonyra, tetszik nekik.

2014. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!