Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mogyiscsoki kérdése:

Mi a véleményetek az alábbi tabletről illetve milyen tableteket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
GoClever r106 tabletet nézegettem sok szempontból megfelelő volt, véleményeteket kérném róla, illetve ajánlatokat várnék 50ezer forint alatt szempontok minimum 8 inches képátló 1280x800-as felbontással min. 1 gb rammal a kamerája nem fontos.

2013. szept. 21. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó tabletet akarsz akkor be kell érned egy 7"-es kijelzővel, és megvenni a Nexus 7-et.
2013. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom de ha a régi nexus 7 re gondolsz akkor azon az áron kapok sokkal jobb hardverű tabletet is az új meg kissé sokba kerül. De mi a baj azzal amit én irtam?
2013. szept. 21. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
a Nexusok sokkal jobbak és megbízhatóbbak mint a többi (kínai szar) márka.
2013. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ok, akkor azt az egyet tisztázzuk, hogy 8 colnál nincs 1280×800-as felbontás, egyedül a Prestigionak volt egy tablete, ilyen paraméterekkel, de az kukába való.

Tehát ha ez a felbontás kell, akkor vagy 7 col vagy 9-10.1 col, utóbbinál én kicsit kevésnek érzem ezt a felbontást, de sokan elvannak vele.

Én is azt mondom, ha a 8 col már megfelelő, akkor inkább 7 col s nexus 7. Egy dolog az, hogy hardverben kapsz jobbat, de nem minden a hardver. Most mondhatom azt az agyonjáratott szöveget, hogy a google referencia gépe a nexus 7, ezért ha valahol rendben van minden, akkor itt van rendben minden, de inkább azt mondanám, hogy rohadtul sok múlik az optimalizáción, így lehet ezen az áron jobb hardvert kapni, egy összecsapott androiddal, s lehet idegeskedni, hogy lag lag hátán, miközben a hardver meg olyan, hogy el kéne húznia egy kamiont is. Az akku időről nem is beszélve, ez gyak. szinte csak az optimalizáción múlik. Nexus 7-ben egy közel 4000mAh-s akku van (nem nagy!), s simán bír 7-8 óra használatot, Goclever, meg hasonló Kínából brandelt szaroknál meg könnyen előfordul az, hogy egy ekkora akkuval max. 4-5 órát megy a tablet. Ha több magos, nem mindegy, hogy használja ezt ki, mennyire takarékoskodik vele, stop-ban van-e a többi mag, amikor nincs rá szükség stb. Na ez az, amivel meló van, s amire nem szánnak időt, energiát, pénzt az ilyen cégek.

2013. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak egy kérdés itt mindenki említi a nexus-7 et de melyikre gondoltok??? a 2013-asra vagy a régebbire? egyébként köszi az utolsó tartalmas választ :)
2013. szept. 24. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel 50 a határ, én így az 1. generációsra gondoltam, abból is refurbished. Felbontás 1280×800, 7 colra ez tökéletes. A fullHD-t én már egy kicsit soknak is érzem 7 colra (ugyebár nexus 7 II.), mondjuk lenyűgöző látványt nyújt, ez tagadhatatlan, de mikor megláttam nem volt bennem az az érzés, hogy uh... ez kell. Ellenben mikor az első 1280×800-as felbontású tabletet tartottam a kezemben akkor egyből felmerült bennem az a kérdés, hogy hogy a francba viselhettem el eddig az 1024×600-as felbontást 7 colon.
2013. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!